Jak myślicie?

Mam zakupioną szczepionkę przeciw grypie i nie wiem, czy się zaszczepić przed przyjściem @, bo jeśli sie udało, to chyba nie powinnam?
Oczywiście nie jestem pewna, że fasolka u mnie już mieszka, ale gdyby …., to chyba szczepionka może jej zaszkodzić? Poradźcie może lepiej poczekać aż @ przyjdzie i dopiero wtedy się szczepić. Poza tym w tym roku chorowałam już na grypę – tę jesienną.

Pozdrowionka śle

„Kawa Inka” :0)

6 odpowiedzi na pytanie: Jak myślicie?

anita200 Dodane ponad rok temu,

Re: Jak myślicie?

Oczywiście poczekaj na @ i wtedy sie zaszczep,pa!

ami7 Dodane ponad rok temu,

Re: Jak myślicie?

jeśli nie jesteś pewna,czy fasolka jest czy nie… to lepiej poczekaj do @ (której oczywiście Ci nie życzę). Będziesz spokojniejsza – fasolki baaardzo nie lubią żadnych szczepionek… pozdrawiam ciepło

ami7
[Zobacz stronę]

nick75 Dodane ponad rok temu,

Re: Jak myślicie?

Moim zdaniem powinnać poczekać aż przyjdzie @.

Gucia i mały groszek

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: Jak myślicie?

Hej,

Ja też bym poczekała aż przyjdzie @ jak Ci się nie spieszy.. chociaż czytałam wiele wypowiedzi ekspertów na ten temat i podobno szczepionka przeciw grypie nawet w ciąży nie jest niebezpieczna dla dzidzi…to tak na wszelki wypadek..
ale wiadomo, że my chuchamy na zimne :-))

Trzymam kciuki za fasolkę!

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

margaretka Dodane ponad rok temu,

Re: Jak myślicie?

Poczekaj do @. Ta szczepionka moze zaszkodzic fasolce. Bywa, ze ludzie z oslabiona odpornoscia zachorowuja na grype po takich szczepieniach. Badz co badz wszczepiasz sobie wirusa. A wirusy sa smiertelnym zagrozeniem dla dzieci w brzuszku.
Trzymam kciuki za fasolke 🙂

inka-24 Dodane ponad rok temu,

Re: Jak myślicie?

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Za wszą radą poczekam na @. Może tym razem da mi spokój i nie przyjdzie…. – bardzo bym tego chcała! Życzę Wam i sobie, by nasze marzenia o fasolkach się spełniły.

Pozdrowinka śle

„Kawa Inka”:0)

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak myślicie??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Jak tu położyć spać dziecko...
które ciągle się wspina. Już prawie śpi, ma zamknięte oczy a i tak lapie sie za szczebelki i wstaje. Jeśli już w końcu się wtuli w poduszkę i (wydawałoby się)
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
co na boleści po wyrwaniu zęba?
Najpierw się pożalę.to pierwszy w moim życiu wyrwany ząb!Bardzo dbam o zawartość jamy ustnej..i co ? ciąża to ciąża daje siewe znaki.ząbek popsuł sie od korzenia,a że był już leczony
Czytaj dalej