Jak odzyskać figurę z przed ciąży??

Dziewczyny wiecie może po jakim czasie od porodu można zacząc ćwiczyć mięśnie brzucha?,a moze znacie jakieś efektywne ćwiczenia żeby pozbyć się tych wałków,i rozciągniętej skóry na brzuchu. Ja popadam w jakieś doły patrząc na siebie, wydaje mi sie ze juz nigdy nie odzyskam figury z przed ciązy. Napiszcie jak pozbyłyście sie swoich brzuszków i jak długo to trwało.
POZDRAWIAM:)

MARTA Z EMILKIEM
29/09/03

5 odpowiedzi na pytanie: Jak odzyskać figurę z przed ciąży??

mamaalusia Dodane ponad rok temu,

Re: Jak odzyskać figurę z przed ciąży??

Brzuszek trochę jeszcze jest, ale to dlatego, iż ostatnio utyłam. Z obżarstwa oczywiście 😉 A po porodzie tak ładnie schudłam… I brzuszek sam się skurczył… Po 2 miesiącach ważyłam 55 kg!!! Polecam karmienie piersią (mam nadzieję, że karmisz!). Dziecko wysysa tłuszcz. To świetna metoda. Ale wiadomo – każdy organizm to sprawa indywidualna. Każdy chudnie czy tyje w innym tempie. 🙂

Agnieszka i Aluś – 17.04.2003 r.

jagoda Dodane ponad rok temu,

Re: Jak odzyskać figurę z przed ciąży??

Nic się nie martw masz jeszcze czas na pozbycie się brzuszka u nmie zajęło to całe 3 miesiące:) Ale teraz wyglądam jak przed ciążą i specjalnie nie ćwiczyłam – na aerobiku byłam dotąd 2 razy:)

Basia z Jagódką (28.06.2003)

mausky Dodane ponad rok temu,

Re: Jak odzyskać figurę z przed ciąży??

Ja w tydzień straciłam 10 kg, a przytyłam w ciąży niecałe 14 kg. Wydaje mi się, że wpływ na to ma karmienie dziecka piersią i ciągły stres. Możesz wykonywac ćwiczenia Kegla, ponoć pomagają.

Pozdrawiam

Aneta i Tymek ur 19.10.2003

magducha Dodane ponad rok temu,

Re: Jak odzyskać figurę z przed ciąży??

Chyba jeszcze masz duuużo czasu. W końcu tę figurę traciłaś przez 9 miesięcy – zupełnie spokojnie możesz tak samo długo ją odzyskiwać. Nie forsuj się jeszcze, przecież dopiero urodziłaś! Teraz ciesz się dzidziusiem, to najważniejsze, kilogramy uciekną same jeśli: będziesz karmić piersią i nie jeść tłusto (ćwiczenia jak najbardziej, ale powolutku) Karmię Konrada już 7 miesięcy i ważę 10 kg mniej niż przed ciążą, ale chudnę bardzo wolniutko – mam nadzieję, że dzięki temu – trwale.

Magda i Konrad (02 kwietnia 2003)

renka Dodane ponad rok temu,

Re: Jak odzyskać figurę z przed ciąży??

Ja zaczelam cwiczenia okolo 4-5 tygodni po porodzie. Lekarz nie widzial przeciwwskazan. Mimo, ze efekty nie sa porazajace, lepiej sie czuje. Codziennie robie okolo 300 !!! brzuszkow.

Renia i Jas (13.09.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak odzyskać figurę z przed ciąży??

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
co robicie?
dziewczyny, kim jesteście z wykształcenia a jakie zawody wykonujecie? Bo ja np. jestem technologiem żywności a zostałam sekretarką i mąż się śmieje, że jestem magister od parzenia kawy.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
PROSZĘ O STRONY SKLEPÓW INTERNETOWYCH
DZIEWCZYNY, PODAJCIE PROSZĘ ADRESY ATRAKCYJNYCH SKLEPÓW INTERNETOWYCH DLA DZIECI. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE I POZDRAWIAM JOANNA MAMA MIKOŁAJA UR. 20.06.2003
Czytaj dalej