jak pobrać mocz ?

no własnie jak ……. ?
wiem że są specjalne woreczki , ale ja muszę bezpośrednio do pojemniczka i nie wiem jak to zrobić bo jak Oskar leży to siusia przeważnie na brzuszek ….
Macie jakieś sprawdzone patenty ?

pozdrawiamy
Magda i Oskar 06.05.03

3 odpowiedzi na pytanie: jak pobrać mocz ?

jaskierus Dodane ponad rok temu,

Re: jak pobrać mocz ?

Hej!
A nie mozesz do woreczka a z niego przelac do pojemniczka? I dlaczego musisz do pojemniczka? POzdrawiam
Jaskierus

mamaoskiego Dodane ponad rok temu,

Re: jak pobrać mocz ?

zawsze pobierałam do woreczka i wychodziły jakieś bakterie pediatra powiedziała żeby spróbować bezpośrednio do pojemniczka bo niewiadomo czy “te woreczki są tak sterylne na jakie wyglądają i dotykamy je rękoma i nie wiadomo co tam przeniesiemy” – to słowa pediatry i niestety musimy spróbować do pojemniczka hmm…..

jaskierus Dodane ponad rok temu,

Re: jak pobrać mocz ?

No to chyba nie pozostaje Ci nic innego jak poic malego jakas herbatka i czekac z siusiakiem w pojemniczku. Tylko, czy w tym czasie tez nie wpadna do niego jakies bakterie to nie wiem. Powodzenia!

Jaskierek i Kacperek 24-10-2003

Znasz odpowiedź na pytanie: jak pobrać mocz ?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Chudzina?
Dzisiaj byłam z Igorem na szczepieniu i nieco się zdziwiłam, bo zamiast spodziewanej przeze mnie wagi (7-8 kg) na czytniku ukazało się zaledwie 6,400 g. wW ciągu 2 miesiecy przybral
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Ile płacicie za wodę?
Czy to moje dziecko tak dużo się kąpie? ;-) Mam rozliczenia co 3 miesiace, w poprzednim dostaliśmy kolosalny zwrot - a to dlatego, że przez prawie rok mieszkanie stało puste...
Czytaj dalej