Jak podać dziecku antybiotyk?

Czy któraś z mam ma dobry sposó na podanie 21 miesięcznemu chłopczykowi Zinnat? Próowałam w soku i normalnie łyżeczką, ale niestety ma odruch wymiotny.

Proszę POMÓŻCIE!!!

OD

3 odpowiedzi na pytanie: Jak podać dziecku antybiotyk?

joasik Dodane ponad rok temu,

Re: Jak podać dziecku antybiotyk?

ja kupiłam w aptece strzykawkę. potem nabierałam lekarstwa tyle ile było trzeba i wstrzykiwałam córci do gardła. Małymi dawkami żeby sie nie zakrztusiła. Zanim zdążyła się zorientować już lekarstwo połknęła. ni i nie czuła tego gorzkiego smaku w buzi
Pozdrawiam.

o-d Dodane ponad rok temu,

Re: Jak podać dziecku antybiotyk?

Niestety nie działa za bardzo. W końcu zrezygnowaliśmy z tego leku, dostaliśmy inny i jako tako udaje nam się go zaaplikować. (za każdym razem inaczej, ale również trochę strzykawką). Przynajmniej mały nie ma tak potwornego odruchu wymiotnego, ale ucieka już przed wszystkim co jest na łyżeczce.

Wkażdym razie – DZIEKI!

OD

dikamba Dodane ponad rok temu,

Re: Jak podać dziecku antybiotyk?

jednak najlepiej w zastrzyku, to i żołądka nie drażni. Skonsultuj z lekarzem i zmień na zastrzyki, bo jak mały nabierze teraz urazu do syropków to potem nawet nie tknie zwykłego od kaszlu.
a na co go leczysz?
Pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak podać dziecku antybiotyk?

Dodaj komentarz

Karmienie
i juz po
juz od 3 dni mala nie dostaje cyca, karmilam rok i tydzien. Ot to tylko tak na marginesie.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Chrzciny i szczegóły
Kiedy najlepiej chrzcic dzidzie? Moze miec 2 mies??/ I ile osób powinno byc, i kto oprocz takich oczywistych jak dziadkowie i chrzestni? Do ktorej trwają takie chrzciny, co sie podaje do
Czytaj dalej