Jak powitać gości?

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy. Otóż w czwartek w mojej firmie odbędzie się poczęstunek wigilijny dla pracowników. Ja jako osoba odpowiedzialna za oddział firmy zostałam zobligowana do powitania gości i przemówienia na „dzień dobry”. Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, co powiedzieć. Możecie mi poradzić co powinnam powiedzieć, jak ubrać to w słowa, by mowa była w miarę krótka acz treściwa? Dodam, że na spotkaniu będzie Prezes firmy (jako właściciel) z żoną, która w firmie zajmuje też wysokie stanowisko oraz ich dzieci, a także wiceprezes firmy. Pozostali uczestnicy to pracownicy poszczególnych działów. Może gdzieś w necie można jakieś teksty znaleźć? Mam totalną pustkę w głowie i zaczynam panikować. Pomóżcie proszę.

Duża buźka

Gacka i Julka 01.03.2004

1 odpowiedzi na pytanie: Jak powitać gości?

laminja Dodane ponad rok temu,

Re: Jak powitać gości?

hmmm.

Zacznij od ofrmułek grzecznościowych – Serdecznie witam wszystkich tu zgromadzonych. Jest mi bardzo miło, że na nasze spotkanie przyjechali też Państwo… ze swoimi dziećmi. coś w tym stylu.

Później warto w kilku słowach podsumować kończący się rok. Powiedzieć o sukcesach, może wymienić szczególnie zasłużonych pracowników… Możesz też powiedzieć parę słów o planach na nadchodzący rok.

Na koniec życzenia i zaproszenie na poczęstunek… 5 minut i po przemowie :)) Ważne, żebyś nie była spięta. Możesz sobie przygotować ładną ściągawkę.

Jesli są w Twoim oddziale osoby szczególnie zasłużone można skorzystać z obecności prezesa i je jakoś wyróżnić (dyplomem, małym uponinkiem).
Trudno mi coś więcej napisać, bo nie znam szczegółów. Ale jak już sobie napiszesz przemówienie mozesz mi je przysłac na priva – może będę mogła Ci jakoś pomóc.

pozdrawiam i życzę powodzenia.

Szymon

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak powitać gości??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Do mam oratorek
Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy. Otóż w czwartek w mojej firmie odbędzie się poczęstunek wigilijny dla pracowników. Ja jako osoba odpowiedzialna za oddział firmy zostałam zobligowana do powitania gości i przemówienia
Czytaj dalej
Książka kucharska
p[roszę o przepis na sosik chrzanowy
bardzo proszę o taki przepis, jakiegoś pewniaka, wydumałam sobie, ze upiekę mięsko i podam na świąteczny obiad- właśnie z chrzanowym sosem i ziemniaczkami.. i najgorszy to ten sos.. jak zrobić,
Czytaj dalej