Jak przygotować tatę?

Pisałam tu niedawno o moich przygotowaniach medycznych do starań, które mam już prawie za sobą, a teraz mam pytanie, jak może się do tych starań przygotować mój mąż? Nawet nie wiedziałam, że będzie tak odpowiedzialny, bo sam mnie prosił o zapytanie Was. Zabawne jest to, że pierwsze dziecko wyprzedziło nasze plany o 3 miesiące, a do drugiego to już sztab przygotowań, ale w końcu chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, bo i tak niepewności w ciąży dość. Dodam, że mąż nie pali, nie ma problemów z alkoholem i generalnie staramy się w miarę zdrowo odżywiać. Czy to wystarczy?
Pozdrawiam wszystkie Starające i marzę o dołączeniu do Was!

kordelia i Ola (10.04.04)

3 odpowiedzi na pytanie: Jak przygotować tatę?

siaba79 Dodane ponad rok temu,

Re: Jak przygotować tatę?

Mąż może przyjmować tak jak ty kwas foliowy 🙂
pozdrawiam ciepło
Basia

joassia Dodane ponad rok temu,

Re: Jak przygotować tatę?

Wystarczy, wystarczy. Jak jestescie zdrowi i wszystko z wami w normie, to nie potrzebne sa jakies specjalne przygotowania. Najlepszy jest pelny luzik.
Powodzenia.

11.09.05

marcelinka22 Dodane ponad rok temu,

Re: Jak przygotować tatę?

Mój bral Salfazin, ale to tak zupelnie przypadkowo, mialam te witaminy w domu, a ze byla wiosna to kazalam mu brac, Salfazin zawiera cynk wit. a e c i rzekomo polepsza nasienie no i podnosi odpornośc, nie wiem czy zadzialaly ale synuś jest jak talala, powodzenia.

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak przygotować tatę?

Dodaj komentarz

Dla starających się
Progesteron 4,11
Jak byście zinterpretowały wynik progesteron 4,11 w 23 dc, 10-11 dni po prawdopodobnej owu? W 10 dc miałam pik LH. Czy jest jeszcze nadzieja na ciążę, czy mogłam mieć owu,
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
kiedy powiedzieć ???
Mamy podwójne, potrójne itd ;) Kiedy powiedziałyście swoim dzieciom ze będa miały rodzeństwo?? Tomek ma 3 lata, ja jestem w 7 tygodniu ciązy i zastanawiamy się kiedy będzie dobry moment żeby
Czytaj dalej