Jak samemu wyczaić rozwarcie?

no właśnie, czy samodzielne okreslenie rozwarcia jest w ogóle wykonalne? Wybaczcie durne pytania,ale…coś dziwnego mi się dzieje. Byłam u gina w piątek i jak pójdę znów, to chyba pomyśli,że jestem walnięta.
Będę wdzięczna za odpowiedzi

Monika i… (05.10)

4 odpowiedzi na pytanie: Jak samemu wyczaić rozwarcie?

ykke Dodane ponad rok temu,

Re: Jak samemu wyczaić rozwarcie?

Tu zadne pytanie nie jest durne! Ja zadreczam sie tym samym i własnie dzisiaj ide do gina, żeby sie dowiedzieć! Odczuwam bowiem dziwne bóle i mam wrazenie, ze to własnie szyjka mnie tak boli. Jestem jednak w 20 tygodniu i mysle, że u Ciebie byłoby to jeszcze niemożliwe. Macica jest teraz dosyć mała i na razie nie wywiera takiego ucisku na szyjkę. Jednak jesli masz jakiekolwiek obawy nie wahaj sie na wczesniejszą wizytę. Najważniejsze, żeby czuc sie pewnie i bezpiecznie, nie? Pozdrawiam!

Izka 23.08

rudasek Dodane ponad rok temu,

Re: Jak samemu wyczaić rozwarcie?

proszę, napisz jakiego typu są Twoje bóle i jakie temu towarzyszą dolegliwości?
mój termin jest zblizony do Twojego…

Dodane ponad rok temu,

Re: Jak samemu wyczaić rozwarcie?

samej chyba nie wskazane…….Jak Ci jest glupio, to przejdz sie do innego gina!! Bedziesz spokojniejsza!

gucia i raczej na pewno mała Ninka (26.04.2003)

ykke Dodane ponad rok temu,

Re: Jak samemu wyczaić rozwarcie?

Rozumiem, że to pytanie do mnie? 😉 Czuje taki bolesny ucisk w głębi pochwy, wiec to raczej szyjka…W dodatku od tygodnia mam bóle krzyża i podbrzusza conajmniej raz dziennie. Biore Scopolan, ale to chyba nie pomaga. Mam tylko nadzieje, że te bóle to nic groznego i nie przepisze mi lekarz zadnych leków typu Fenoterol…

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak samemu wyczaić rozwarcie?

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Kiedy pierwszy spacer??
Mam pytanko dotyczące wychodzenia na pierwszy spacerek. Zaczyna się robić ciepło a maluszek jest na świecie 7 dni, czy z tak małym dzieckiem można wybrać się na krótki spacerek oczywiście
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Witam Was :)
Jestem tu poraz pierwszy i przyznam, ze bardzo podoba mi sie to forum. :) Wczesniej bywalam na forum eDziecka. Jesli mozna, to chetnie sie dolacze ;). Mam synka Maximiliana (11.10.2001). Meza Michaela.
Czytaj dalej