jak się wkleja ikonki?

Jak w temacie. Piszę jakąś wiadomość i chcę na końcu dać jakiś uśmieszek czy coś takiego ale nie wiem jak to zrobić. Pod spodem są jakieś ikonki ale jak zaznaczę jakąś, to ta buźka wyskakuje przy temacie a nie w tekście. Jak to zrobić bo jakaś niekumata jestem?

2 odpowiedzi na pytanie: jak się wkleja ikonki?

chilli Dodane ponad rok temu,

musisz sobie ustawic: ustawienia -> edycja opcji i na dole w dziale ‚pozostale opcje’ wlaczyc „zaawansowany edytor WYSIWYG”

hakami Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez szpilki:musisz sobie ustawic: ustawienia -> edycja opcji i na dole w dziale ‚pozostale opcje’ wlaczyc „zaawansowany edytor WYSIWYG”

Dziękuję:)

Znasz odpowiedź na pytanie: jak się wkleja ikonki??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
wypadniety dysk
No więc mój ból kregosłupa, okazał sie nie tylko zwykłym bólem ale wypadnietym dyskiem. Od 2 tyg jade na ketonalu. Dzisiaj lekarz postawił taka diagnozę, dostałm zastrzyki cocarboxylasum i olfen (bollllli
Czytaj dalej
Nasze zdjęcia
trochę zdjęć z wakacji:)
[IMG]http://alinaidzieci.blox.pl/resource/DSC04916.JPG[/IMG][IMG]http://alinaidzieci.blox.pl/resource/650.jpg[/IMG] [IMG]http://alinaidzieci.blox.pl/resource/DSC05000.JPG[/IMG] [IMG]http://alinaidzieci.blox.pl/resource/DSC04867.JPG[/IMG] [IMG]http://alinaidzieci.blox.pl/resource/DSC04880.JPG[/IMG] [IMG]http://alinaidzieci.blox.pl/resource/DSC04921.JPG[/IMG] [IMG]http://alinaidzieci.blox.pl/resource/DSC04885.JPG[/IMG]
Czytaj dalej