Jak sobie poradzić z czasem

Dziewczyny, konkretnie robicie, żeby pogodzić opiekę nad dzieckiem, domowe sprawy, studia, zarabianie pieniędzy i nie oszaleć? Ja ciągle z czymś nie daję rady mimo, że pomagają mi dziadkowie Lenki (16 mies.)

2 odpowiedzi na pytanie: Jak sobie poradzić z czasem

Dodane ponad rok temu,

Re: Jak sobie poradzić z czasem

Tego nikt nie jest w stanie pogodzic! Samo wziecie na siebie tylu obowiazkow jest samobojstwem, wiec jesli jeszcze masz sile sie ruszac to jestem pelna podziwu. Moze z czesci obowiazkow zrezygnuj bo tak nie mozna zyc. Jesli masz faceta to jemu zostaw zarabianie pieniedzy i np. zmywanie garow ;o)
Pozdrawiam


Jola i Adrianek (30.10.2000)

lawinia Dodane ponad rok temu,

Re: Jak sobie poradzić z czasem

Niewiem jak ja daję sobie radę. Pracuję po 8 godzin dziennie, przychodzę zajmuję się małym, gotuję obiad, sprzątam robię zakupy, mam zamiar iść ponownie do szkoły. Aha i jeszcze gary zmywam. I szykuję mężowi kolacje, bo ten praktycznie jest cały dzień poza domem. Czasami nawet udzielam się towarzysko tzn. odwiedzam znajomych. A może macie na to jakiś sposób, bo ja praktycznie od roku się nie wysypiam.

Lawinia i Nikoś (25.09.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak sobie poradzić z czasem

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
Opiekunka w Szczecinie - poszukuję
DZiewczyny, dajcie mi namiar na jakiąś agencję opiekunek w Szczecinie. A może znacie kogoś godnego polecenia? Idę do pracy i potrzebujemy od ok 21 września Pani do Kacperka. Burbus i Kacperek
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Jakie centrum handlowe??
Głównie pytanie do Warszawianek .Jakie centum handlowe najbardziej wam odpowiada ,do jakiego najczęściej chodzicie. Ja nie wiem dlaczego najbardziej podpasował mi Targówek. Właściwie byłam tylko jescze w Galerii Mokotów ale jakos nie
Czytaj dalej