Forum: Karmienie

Jak sobie radzicie…

z podawaniem nowych pokarmów?Całe 4,5 miesiąca katrmiłam tylko piersią od jakiegoś czasu podaję raz dziennie marcheweczkę i jabłuszko+ dodatkowo dwa razy dziennie kaszki ryżowe….
Jabłko idzie dobrze marchewka też ale po kilku łyżeczkach czegokoliwek poza cycem mała się krzywi wykręca i mam wrażenie jakby chciała”zwymiotować”.Jak to wyglądało u Was czy miałyście lub macie podobne problemy?Nie wiem co zrobić czy to takie poczatki są zawsze czy poprostu już teraz jej to odstawić i zmienić na coś innego?Próbowałam karmić ja jak jest głodna ale jest tak samo zainteresowanie przez chwilke a potem szukanie i gryzienie łapek.Jak na razie pewna jestem około 50-tki kaszy dwa razy dziennie bo reszte zostawi ale przeciez powinna jesc conajmniej 180…?
Poradzcie cos bo jestem załamana i nie wiem jak dalej postępować…
pozdrawiam ciepło i czekam z niecierpliowścią na rade

Kasia i Karolinka ( 2.07.2003 r.)

1 odpowiedzi na pytanie: Jak sobie radzicie…

beatab Dodane ponad rok temu,

Re: Jak sobie radzicie…

w takim razie poczekaj jeszcze z tą kaszką. za tydzień ponów próbę. może jej zasmakuje.
a robisz jej na swoim mleku kaszkę?
jeśli tak, może zobacz jak będzie smakowac na wodzie, albo mleczno ryzowa hippa.

Beata&Patryk(03.03.03) [Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak sobie radzicie…

Dodaj komentarz

Polecam
na wypadające szczebelki w łózeczku
Mam w łóżeczku wyjmowane szczebelki, ale moja Laura notorycznie je wypychała nózkami i od tego strasznie się wyrobiły. Mój mąż wpadł na pomysł, aby w dziurki od szczebelków powkładać kilka jedno-groszówek.
Czytaj dalej
Polecam
jaki kubek?
czy możecie polecić jakis kubek do nauki picia z kubka.....? Na razie mam w domu smoczek-niekapek aventa -zakładam go na butelke, ale chyba wolałabym kubek... guciak i Ninka 27.04.2003[img]/upload/19/78/_151923_s.jpg[/img]
Czytaj dalej