Jak to długo może potrwać?

Jestem w 11 tygodniu. U ujścia szyjki wyrósł mi jakiś okropny polip. Od 3 tygodni łykam duphaston i no-spę (lekarz stwierdził też napiętą macicę). No i szlaban na “te sprawy”. Jak to długo może trwać? Czy któraś miała takie doświadczenia?

3 odpowiedzi na pytanie: Jak to długo może potrwać?

 1. Re: Jak to długo może potrwać?

  Ja miałam coś w tym stylu. To chyba nic groźnego, ale pewnie każdy przypadek jest inny. Moja gin. zobaczyła jakiegoś polipka od razu (w 6 tygodniu). Nic nie mówiła o szlabanie na te sprawy, za to powiedziała, że przy stosunku może wystąpić plamienie. I tak było – to było plamienie takie zewnętrzne, oczywiście, wynikające z otarcia tego polipka. Potem zmieniłam lekarza i on już nie widział żadnego polipka. Jeszcze dodam, że ta pierwsza ginka powiedziała, że to się czasem zdarza i wynika z dużo większego ukrwienia narządów rodnych po zajściu w ciążę. Nie wiem za to nic w sprawie napięcia macicy, ale polip to chyba nic groźnego. W każdym razie u mnie nie było po nim śladu już w 3 miesiącu, więc Tobie też na pewno zniknie, ale musisz stosować się do wskazówek swojego lekarza. Pozdrawiam i powodzenia!

  • Re: Jak to długo może potrwać?

   Moja lekarka narobiła strasznej paniki, kazała mi się kłaść do szpitala i prawie się obraziła, kiedy odmówiłam. Zmieniłam lekarza – ten już tak nie panikuje, ale niepokój pozostał. Dzięki za słowa otuchy.

   • Re: Jak to długo może potrwać?

    z wlasnego doswiadczenia nie wiem ale z doswiadczenia kolezanki wiem ze polipow nie usowa sie w ciazy bo bardzo czesto wchlaniaja sie same.
    pozdrawiam,
    beata i filip

    Znasz odpowiedź na pytanie: Jak to długo może potrwać?

    Dodaj komentarz

    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
    Logo