Jak to jest ?!

Chciałabym wiedzieć, czy nasz organizm reaguje na ciąże od razu np. czy szyjka twardnieje i zamyka się zaraz po zapłodnieniu, czy śluz zmienia się zaraz po zaplodnieniu ?
Myślę tu o dniu lub dwóch dniach, bo teoretycznie jak dojdzie do zafasolkowania to szyjka powinna sie zamknąć- bo po co ma być otwarta, a i śluz powinien się zmienić ?
A to z kolei są objawy, które powinnyśmy zaobserwować jeżeli obserwujemy szyjkę i śluzik ? Czyż nie ???
Ciekawa jestem co Wy na to i jakie są Wasze obserwacje i uwagi w tej sprawie ?

Karla33 i aniołek- luty 2004

1 odpowiedzi na pytanie: Jak to jest ?!

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: Jak to jest ?!

Karla,

Masz oczywiście racje, że organizm się przygotowuje do ciąży, szyjka się zamyka ale to następuje sukcesywnie parę dni po zapłodnieniu ale tak samo się dzieje w II połowie cyklu nawet jak się nie jest w ciąży. Stąd tak wczesne rozpoznanie ciąży po takich objawach jest b. trudne.
Ja jak pierwszy raz zaszłam to byłam u gina w 25 dc (10 dni po owu) i wyglądało wszystko jakbym po prostu była w II fazie cyklu.

Pozdrawiam,

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak to jest ?!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Urodziny Ani reni
Trzy latka dzisiaj kończy Ania :) Mnóstwo czasu na zabawę i licznego towarzystwa do tejrze. Zdrowia i usmiechnietej mamy :) Kaśka I buzi od Zuzi (16.10.02) [img]http://foto.onet.pl/upload/11/61/_142555_s.jpg[/img]
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Ubezpieczenie przed porodem
Witajcie, mam pytanie w temacie ubezpieczenia. W książeczce ubezpieczeniowej jest notatka, że świadczenie ubezpieczenia jest ważne przez okres 6 miesięcy. Jednak gdzieś na forum czytałam, że do porodu trzeba mieć pieczątkę
Czytaj dalej