Jak wcześnie bóle brzucha?

Jestem tu po raz pierwszy, więc pozdrawiam wszystkich korzystajacych z tej strony.
Bardzo proszę o odpowiedź na moje pytania: Jak najwcześniej mogą pojawić się lekkie pobolewania oraz kłucia w dolnej części brzucha (czasami prawa strona, czasami lewa, a czasami razem) na początku ciąży? Czy można je czuć już po 1 tygodniu od zapłodnienia? I czy może być to wogóle objaw ciąży? Jak myślicie?

nati25

2 odpowiedzi na pytanie: Jak wcześnie bóle brzucha?

ave Dodane ponad rok temu,

Re: Jak wcześnie bóle brzucha?

Myślę że mogą takie objawy pojawiać się, ale to trochę za wcześniej żeby wiedzieć na 100%/. Czekaj cierpliwie, może się uda!

ave (termin 10 lipiec)

gabcio Dodane ponad rok temu,

Re: Jak wcześnie bóle brzucha?

Cześć Nati!
takie objawy moga pojawić się już w drugim tygodniu i są bardzo podobne do bóli menstruacyjnych. Ale po 1-szym tygodniu możesz zrobić sobie test, powienien dac Ci już wynik. Oczywiście trzeba go później powteirdzić, ale jest duża szansa jesli będzie pozytywny.
Pozdraiwam

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak wcześnie bóle brzucha?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
jak zabawiać miesięcznego bobaska?
No właśnie, jak zabawiać takie miesięczne dziecko. Mówię do niego, śpiewam, pokazuję grzechotki, masuję, macham jego rączkami, nóżkami, noszę, bujam, pokazuję co jest różnych pokojach, włączam radio. I tyle. I
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
test
Czy jest sens robić test ciążowy w 11 dni po owulacji (26 dc)? Boję się, że nawet jeśli wyjdzie pozytywnie, to sytyacja może się jeszcze zmienić, miesiączkę mam zwykle po
Czytaj dalej