Forum: Karmienie

jak wspomagać laktację

jestem Mamą dwumiesięcznej Oliwii i martwię się czy mi wystarczy pokarmu (chciałabym karmić min.6 m-cy) może znacie na to sposób?

3 odpowiedzi na pytanie: jak wspomagać laktację

mloda Dodane ponad rok temu,

Re: jak wspomagać laktację

Pij dużo wody niegazowanej, ja wypijałam na dzień prawie 3 litry wody, do 10 miesiąca miałam bardzo dużo pokarmu, teraz karmię tylko w nocy i to bardzo mało więc tego pokarmu już jest malutko, ale jeszcze mam.
pozdrawiamy

Młoda i Mateuszek

lilavati Dodane ponad rok temu,

Re: jak wspomagać laktację

Przeszukaj forum było o tym troszkę.
Co ja mogę polecić to herbatki mlekopędne do kupienia w aptekach i kulki homepoatyczne RICINUS COMMUNIS CH5 (3 razy dziennie po 5 kulek pod język)
A najbardziej mi pomaga spokój i nie myślenie o tym czy mleka wystarczy, jeśli tylko dzieciątko dobrze przybiera nie stresuj się tym mlekiem bo to na pewno nie pomoże

Powodzenia Ania


Mati 13m-cy

ika Dodane ponad rok temu,

Re: jak wspomagać laktację

Zgadzam sie z dziewczynami – wypróbowałam wszystkie te metody ( i granulki homeopatyczne i wodę, herbatki mlekopędne, nawet mielony kominek łyżewczkę do 4 dziennie) ale w wieku twojej córeczki wystarczy często przystawiac do piers – na żądanie – a mleczka na pewno nie braknie.
Nie panikuj czy wystarcza, to mozna zmierzyć raz w miesiacu waząc córeczkę – jełśi bedzie przybierała prawidłowo znaczy, ze mleczka msz ile trzeba.
pozdrawiam ciepło

ika i Igor 01.04.2004

Znasz odpowiedź na pytanie: jak wspomagać laktację

Dodaj komentarz

Dla starających się
W środę mam hsg...
... no własnie - w koncu bedę miała zrobione to badanie, najpierw jakas bakteria, potem nie mogłam byc w terminie badania w szpitalu, az w koncu udało się. Mam troszkę
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Prośba do pedagogów
Jestem pedagogiem szkolnym bardzo świeżym w swoim zawodzie. Za niedługi czas będę przeprowadzała badanie dojrzałości szkolnej u około 120 dzieci pomiędzy 6 a 7 rokiem życia, kandydatów do pewnej
Czytaj dalej