Forum: Karmienie

Jak wstrzymać laktacje?

Musiałam nagle odstawić synka od piersi ze względu na leki. Moje piersi są wielkie i bolące. Nie wiem czy mam ściągać mleko. Czy jest jakiś sposób na wstrzymanie laktacji?

Pozdrawiam

Marta i Miłowanek

2 odpowiedzi na pytanie: Jak wstrzymać laktacje?

asia-w Dodane ponad rok temu,

Re: Jak wstrzymać laktacje?

Wszystko zależy od tego, czy chcesz na stałe czy chwilowo. Jeśli chwilowo, to tylko odciągaj tyle, by poczuć ulgę. A jeśli nastałe, to najlepiej iść do ginekologa, on przepisze Ci tabletki na wysuszenie. Pomaga też picie szałwi.
Asia i Mati (7.05.2002)

Asia i Mateusz (7.05.2002)

ola2 Dodane ponad rok temu,

Re: Jak wstrzymać laktacje?

Ja musiałam przestac karmić bo Asia nie chciała jeść, wolała butle. Trwało to ok 5 dni jak pokarm zanikł, ściagałam tyle żeby poczuć ulgę jesli miałam nabrzmiałae i bolące. Sciagałam coraz zadziej i coraz mniez az juz nie produkowały.
Ola

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak wstrzymać laktacje?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Twarda kupka
Mój Miłowanek ma 8 miesięcy. Dwa dni temu musiałam odstawić go od piersi i przejść na mleko modyfikowane. Juz drugi dzien płacze bo nie może zrobić kupki. Wczoraj pomogła woda
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Złość na dziecko?
tyle piszemy o miłości bezwarunkowej wielkiej itd itp a ciekawa jestem czy zdarza Wam się czuć złość na brzdąca? bo mnie niestety się zdarza moje dziecko ząbkuje 5 miesiąc non stop wychodzi mu 9 ząb na spacerze wrzask wije
Czytaj dalej