Jak wygląda poród po konizacji szyjki macicy

Rok temu miałam konizację szyjki macicy. Obecnie jestem w ciąży, dodam, że jest to moja druga ciąża, ale pierwsza po konizacji. Pierwszy poród odbył się z dwudniowym opóźnieniem, wywoływany oksytocyną, miałam również znieczulenie zewnątrzoponowe. Czy któraś z Was miała konizację i jak wyglądał po niej poród? W internecie znalazłam wiele różnych opinii, czasem poród był zupełnie normalny, a czasem musiał być niestety zakończony cesarskim cięciem. Jak było u Was? Zupełnie nie wiem czego się spodziewać.
pozdrawiam

1 odpowiedzi na pytanie: Jak wygląda poród po konizacji szyjki macicy

efcia2004 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Sophie28:Rok temu miałam konizację szyjki macicy. Obecnie jestem w ciąży, dodam, że jest to moja druga ciąża, ale pierwsza po konizacji. Pierwszy poród odbył się z dwudniowym opóźnieniem, wywoływany oksytocyną, miałam również znieczulenie zewnątrzoponowe. Czy któraś z Was miała konizację i jak wyglądał po niej poród? W internecie znalazłam wiele różnych opinii, czasem poród był zupełnie normalny, a czasem musiał być niestety zakończony cesarskim cięciem. Jak było u Was? Zupełnie nie wiem czego się spodziewać.
pozdrawiam

Drugi poród miałam własnie po konizacji szyjki. Bałam się bo też czytałam różne opinie na ten temat a poza tym miałam za sobą naprawdę cięzki pierwszy poród. I co? Spotkała mnie miła niespodzianka. Rozwarcie robiło się szybko, bez żadnych masazy czy kroplówek. Miło wspominam ten poród.

Konizacja nie miała żadnego wpływu na przebieg tego cudnego wydarzenia. Głowa do góry!

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak wygląda poród po konizacji szyjki macicy

Dodaj komentarz

Imiona dzieci
Kornelia? jak zdrobnić?
wlazło do głowy ze 2 tygodnie temu i nie chce wyleźć. no tak Kornelia ale jak to zdrobnic na poczatku? korna, kornisia?? jakos tak jak kukurydza:)albo korniszony:) [url=https://www.suwaczek.pl/][img]https://www.suwaczek.pl/cache/43ad00597e.png[/img][/url] [url=https://www.suwaczek.pl/][img]https://www.suwaczek.pl/cache/21fdbbd7c4.png[/img][/url]
Czytaj dalej
Dla starających się
Hip hip hurrrraa-jest fasolka
Kochane :D Jestem baaardzo szczęsliwa dzisiaj robiłam teścik i okzało sie ze jednak jestem w ciąży.:D Dwie gruuuuuuube krechy.:D Pozdrawiam Was i wskakuje na oczekujące:D
Czytaj dalej