jak zapakować i wysłać duży wózek?

Czy któraś z was sprzedawała wózek i wysyłała go do innego miasta? Mam wielki wózek głeboko-spaerowy i w ogóle nie mam pomysłu jak go zapakować i wysłać.
Dziękuję za podowiedzi.

bianka i Bartuś (05.12.2003)

6 odpowiedzi na pytanie: jak zapakować i wysłać duży wózek?

aga73 Dodane ponad rok temu,

Re: jak zapakować i wysłać duży wózek?

Witam
Ja zapakowałam w ogromny wór na śmieci 240l., okleiłam taśmą i zamówiłam kuriera Stolicy do domu. Wyszły dwie ogromne paki 5 i 10 kg, Obiorcę kosztowało to 83zł.( z Cz-wy do Siedlec)
Pozdrawiam

Agnieszka i Wiktor 10.01.2004

Dodane ponad rok temu,

Re: jak zapakować i wysłać duży wózek?

Nasz głęboki wozek ( ktory nam ukradli ) pożyczaliśmy od kuzynki z innego miasta. Przyjechał do nas zapakowany w kartony, wysłany był przesyłką konduktorską.

zabka Dodane ponad rok temu,

Re: jak zapakować i wysłać duży wózek?

A ja próbowałam przesłać firmą Masterlink wózek głęboko- spacerowy (duże pompowane koła) owinęłam wszystko w grube folię. Pan z firmy przewozowej powiedział że owszem wózek może zabrać, ale osobiście podpowiada mi że wózek może się uszkodzić, a szkoda bybyło. W takiej ciężarówce paczka na paczkę pakowane są wszystkie przesyłki, to miałbyć transport w Warszawy do Gdańska, że po drodze to wszystko jest przepakowywane do innej ciężarówki i nie dałam do wysłania. Kupujący przyjechał po wózek osobiście. Ale może przesyłką konduktorską w pociągu?

Pozdrawiam
Żabka i Mikołaj (13.02.03)

paula26 Dodane ponad rok temu,

Re: jak zapakować i wysłać duży wózek?

ja wysyłałam naszego Explorera do reklamacji. zapakowałam go w ogromny karton i zamówiłam kuriera GLS. nie było żadnych problemów, paczka wielgachna a pan był tak uprzejmy, że sam ja nawet doniósł do samochodu

Paula i Borys 1,5roku

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Re: jak zapakować i wysłać duży wózek?

No żadna nie wierzy w Pocztę Polska???
Sprzedałam wózek – Polak Orion z pompowanymi kołami i musiałam wysłać do..Gdańska z.. Lublina. Zapakowałam wózek w kartony po telewizorze i meblach, obkleiłam taśma klejacą (pamiętam, ze poszły 3 rolki) i przytachałam z mężem na pocztę.
Wcześniej wyczytałam dopuszczalne wymiary i wagę na stronach internetowych poczty. Mieściliśmy sie maxymalnie. Paczki z poczty (okienka) są nadawane max do 20 kg. Wózek z opakowaniem ważył…20,20 kg. Pani mrugnęła okiem na te 20 dkg i paczka poszła za grosze w porównaniu ze “stolicą” “Masterlinkiem”, tudzież innymi kurierami.
POLECAM!!!!

Anka i Basiulec z 17.12.2002

wasia Dodane ponad rok temu,

Re: jak zapakować i wysłać duży wózek?

Ja wysyłałam wózek dwufunkcyjny z Opola do Warszawy-złozyłam, wsadziłam do duzego kartony, zakleiłam taśmą i nadałam Masterlinkiedm. Paczka ważył cos ok 17 kg, a wysyłka kosztowała niecałe 50 zeta

Asia i Ola (2 latka!)

Znasz odpowiedź na pytanie: jak zapakować i wysłać duży wózek?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
KWIETNIÓWKI - bóle bioder
nie dość ze mam problemy ze snem, to jeszcze w trakcie ciągle się przekręcam bo tak mi niewygodnie ;)) czasem juz w nocy, ale najbardziej nad ranem, odczuwam bole bioder..wstaje jak
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Poszukuję mieszkania do wynajęcia W-wa
Witam! Pilnie poszukuję mieszkania do wynajęcia w Warszawie. Kawalerki lub małych dwóch pokoi. Najchętniej Mokotów, Ursynów, Ochota, ale mogą też być inne dzielnice. Pozdrawiam Kasia Kasia+Filipek [img]https://lilypie.com/days/050502/4/0/1/-5/images/obrazek.gif[/img]
Czytaj dalej