Jak znoszą rozłąke z mamą 10 – miesięczniaki

Witam,
systuacja życiowa zmusiła nas żeby od pażdziernika oddać Szymuchę pod skrzydła opiekunki.
Opiekunka to moja koleżanka mieszkajaca dwa bloki obok znam ją i wiem że to dobra dziewczyna….. Ale nie wiem jak zareaguje na 10 godzinną rozłąke maluszek….oczywiście chcemy przyzwyczajać go sukcesywnie….

[email protected]ątko
<img src=”/upload/44/10/_152402_n.jpg”>

5 odpowiedzi na pytanie: Jak znoszą rozłąke z mamą 10 – miesięczniaki

siwa9c Dodane ponad rok temu,

Re: Jak znoszą rozłąke z mamą 10 – miesięczniaki

moja koleżanka z pracy zostawiła 9 miesięczne dziecko i poszła do pracy i było o.k. tylko małą strasznie opiekunka rozpuściła,bo stosowała zasadę co dziecko che to ma.i teraz rodzice nazywaję swoją mała rozrabiarą.wiem,że tata częściej staral się wrócic szybko do domku.Ale myślę,że bedzie o.k. Nie martw się!

SIWA I DZIDZIA (22.12.2003)

przem Dodane ponad rok temu,

Re: Jak znoszą rozłąke z mamą 10 – miesięczniaki

dzięki -pozdrawiam

[email protected]ątko

tao Dodane ponad rok temu,

Re: Jak znoszą rozłąke z mamą 10 – miesięczniaki

moj został sam, kiedy miał między 8, a 9 m-cy. Poszło spokojnie, ale oczywiście najpierw był przyzwyczajany.
Tylko przez pierwszy tydzień, jak wracałam z roboty, wpadał w histerię na moj widok, jakby sobie uświadamiał, że go zostawiłam. Ale podczas mojej nieobecności było git, teraz i te histerie mu przeszły.

Tao i Igor (17.12.2002)

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: Jak znoszą rozłąke z mamą 10 – miesięczniaki

oddałam opiekunce 8 miesięczne dziecko. Na początku jest trudno, ale na pocieszenie powiem że gorzej znosimy to my rodzice. “Dzisiaj” mija 8 miesięcy jak wróciłam do pracy, a moja córeczka znalazła trzecią babcię i drugiego dziadka :))
Przez pierwszy miesiąc Zuzia budziła się z płaczem w nocy, cały czas nie odstępowała nas na krok. Potem sama rano robiła nam papa z uśmiechem na buzi. Jak po nią przychodzę też nie przybiego od razu w moje ramiona, musi dokończyć swoje sprawy :)) to znaczy że jest jej dobrze u opiekunki.
Oczywiście też małą przyzwyczajalismy do nowej osoby i nowego otoczenia. Dwa tygodnie wcześniej zawoziliśmy ją do niani przy 1 wizytycie byłam obecna, potem małą zostawiałam samą zaczynając od godzinki kończąc na 8 godzinach.
Nie ma się czego obawiać – dobra niania to naprawdę duży sukces. Ja mojej nie oddałabym :))

Izka i Zuzanka (12.V.2002 r.)

czarna1 Dodane ponad rok temu,

Re: Jak znoszą rozłąke z mamą 10 – miesięczniaki

Pawełek bardzo dobrze znosi rozłąkę (8 godzin), wogole nie zauwaza, ze znikam…. Ale generalnie jest bardzo pogodny i bardzo ufny, nie boi sie obcych…. Nie bylo problemu, ale kazde dziecko jest inne, ja przyzwyczajalam go do niani ok. 3 tyg., powodzenia….

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak znoszą rozłąke z mamą 10 – miesięczniaki

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
dziewuszka będzie:))
Chciałam się pochwalić, że na wczorajszym usg nie było siusiaczka:)) Będzie wigilijna dziewczynka. Tylko imienia jeszcze nie ma, bo rodzice nie mogą wymyślić:) Całuski bianka i wigilijna dziewczynka
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
co to jest...
...mata Tiny Love? czy warto ja kupic dziecku? i gdzie ja kupic? dla jakiego przedzialu wiekowego jest przeznaczona? dzieki! Patyk i Borsuczek (ur. 19.04.2003)
Czytaj dalej