Forum: Polecam

Jaki termometr?

Witam wszystkich!!!
Chciałabym kupić termometr do mierzenia temperatury na czole/w uchu i nie wiem jaki i czy wogóle warto?
Mój synuś (1,5 roku) mierzenie temperatury traktuje jak jakąś karę. Żeby mu ją zmierzyć trzeba go we dwoje trzymać na siłę (mierzę i tak elektronicznym a nie rtęciowym, ale to i tak za długo trwa). Próbowałam już to robić na śpiąco, ale za każdym razem kończyło się pobudką i wielkim płaczem.
Chciałabym mu kupić ten jednosekundowy, ale nie wiem czy warto. Wacham się dlatego ponieważ nie wiem czy są dokładne (boję się że jest tyle wart co te ciśnieniomierze nadgarstkowe, które są porażką).
Prosze doradźcie mi coś, czy warto w coś takiego zainwestować, a jak tak to jakiej firmy najlepiej.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

2 odpowiedzi na pytanie: Jaki termometr?

alice82 Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki termometr?

Witaj wiesz co te wszystkie termometry elektroniczne są do niczego najlepszy jest rtęciowy-no ale Twoj synus nie toleruje mierzenia mhm no nie wiem mimo to próbuj rtęciowy Pozdrawiam

porky Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki termometr?

scaneo

Julinka 2l3m

Znasz odpowiedź na pytanie: Jaki termometr?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
czy to ciąża
chciałam się dowiedzieć czy mogę być w ciązy okres spóźnia mi się juz 10 dni zrobiłam 2 testy wyszły pozytywnie, i boli mnie trochę w podbrzuszu takie niby skurcze jak
Czytaj dalej
Polecam
Meble z IKEA
Niedługo przeprowadzamy się do nowego mieszkania, synek będzie miał wtedy dwa latka i chcę mu urządzić własny pokoik. Bardzo podobają mi się meble z IKEA seria MAMMUT, tylko się wacham.
Czytaj dalej