Forum: Polecam

Jaki wózek doradźcie?

Witajcie
Jestem na kupnie wózka upatrzyłam sobie firmę Babydreams Smarta lub Sunny, ale każdy kręci nosem, że to wózki nie nadają się na zimę, bo dziecku będzie zimno.
Ja już bym chciała wyjść z małą na pole a tu nie mam jak.
Jaki byście mi poleciły wózek na chłodne miesiące córcia ma dwa tygodnie?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi

2 odpowiedzi na pytanie: Jaki wózek doradźcie?

daga25 Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki wózek doradźcie?

Ja mam teraz Babydreams Starlet, który wygląda tak jak Sunny, z malutkimi tylko różnicami. Przyznam, że nie jest to wózek na chłody – jest super spacerówką ale na ciepłe dni. Tym bardziej się nie nadaje dla takiego maleństwa jak twoje.
Ja bym raczej poleciła wózek pokroju Oriona, bo on ze swoimi wielkimi pompowanymi kołami daje świetną amortyzację i bez problemu sunie po śniegu – w przeciwieństwie do 6-kołowców plastikowych, które pewnie staną na pierwszej zaspie 😉 No i przede wszystkim jest mocno zabudowany, ma podwójne przykrycie (bo rozumiem, że maluszek to zimę w gondoli przejeździ). Ja dla synka szykuję się na zakup właśnie Oriona.

Daga, Zuza 16m i Antoś 25tc

Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki wózek doradźcie?

Ja mam Adbora, podobny do Oriona, ale lżejszy i tańszy. Tez kupiony dla noworodka i na chłodne i zimne dni.

Znasz odpowiedź na pytanie: Jaki wózek doradźcie?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Na Krecie z dzieckiem
Wybieramy się 19tego na Kretę. Czy był ktoś z dzieckiem? Ja myślicie czy warto z nią jechać coś zwiedzać, a jak tak to co? czy może lepiej dać sobie spokój???? [img]/upload/42/92/_308650_n.jpg[/img]Ola
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Jakie leki na wakacje?
Wiem, że to było już wałkowane tysiące razy, ale jakoś nie mogę się dokopać na forum. Czy ktoś może ma jakąś listę co zabrać na zagraniczne wakacje? Wiem, że lekarka
Czytaj dalej