Forum: Polecam

Jakie kino domowe??

Jakie polecilibyście kino domowe? Narazie bardziej chodzi mi o sam odtwarzacz bo wzmacniacz i głośniki planujemy zakupić trochę później. Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki. Jest tego sprzętu sporo na rynku ale jak przychodzi co do czego to zwykle z każdym jest coś nie tak. Szukam coś do ceny max.1000zł.

Agus i Kamilek (24.03.2003)

2 odpowiedzi na pytanie: Jakie kino domowe??

barkus Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie kino domowe??

My właśnie jesteśmy świeżo po zakupie:-))) Początkowo oglądaliśmy całe zestawy ale w końcu mąż- elektronik bądź co bądź- zdecydował się na “składaka”-podobno to jest najlepsze rozwiązanie. U nas wybór padł na amplituner Yamaha+ DVD Sony+ zestaw kolumn (5szt) firmy… Nie wiem jakiej- ale nie jakies super firmowe- świetne ” osiągi” za przyzwoite pieniądze. całość ok 3000zł.

Basia +Julia+Barti

agus-25 Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie kino domowe??

A jaki to model tego odtwarzacza Sony?

Agus i Kamilek (24.03.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Jakie kino domowe??

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
Sto Lat dla Basiulca Komanczery :)
stoooooo laaaaaaaaaaaaaat stoooooo laaaaaaaaaaaaaat stoooooo laaaaaaaaaaaaaat stoooooo laaaaaaaaaaaaaat stoooooo laaaaaaaaaaaaaat stoooooo laaaaaaaaaaaaaat stoooooo laaaaaaaaaaaaaat stoooooo laaaaaaaaaaaaaat stoooooo laaaaaaaaaaaaaat stoooooo laaaaaaaaaaaaaat kochany Basiulec skonczyl dwa latka hihihi ale stara dupa z niej edycja i 2 bąbelki [img]https://lilypie.com/days/050630/0/17/0/+0/images/obrazek.gif[/img]
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Zabawy edukacyjne
Moj Sebastian lubi budować z klocków, układać piramidki, dopasowywac klocki do otworów itp. Myślałam żey kupić mu jekies bardzo proste puzle ale nie mam pojęcia jakie. Może polecicie cos ciekawego.?
Czytaj dalej