Jakie rezultaty inseminacji?

Cześć wszystkie niedawno inseminowane. Pewnie znacie już wyniki, więc odezwijcie się. Mam nadzieję że wam się udało zaciażyć. Ja również miałam robioną inseminację, dziś 20 dc. i czekam na wyniki. Tak chciałabym usłyszeć że się Wam udało, że ta metoda przynosi oczekiwany tak bardzo przez nas wszystkie rezultat.
A może ktoś jest w takiej sytuacji jak ja i też czeka w tej chwili?

4 odpowiedzi na pytanie: Jakie rezultaty inseminacji?

lemonka Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie rezultaty inseminacji?

Czy ta cisza oznacza, że nikomu się nie powiodło? To mnie naprawdę dołuje. Czy w ogóle są tu dziewczyny które swoje dzieci urodziły dzięki iseminacji właśnie? Odezwijcie się jeżeli tak.

bet72 Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie rezultaty inseminacji?

witaj lemonko!I jak udała ci się ta inseminacja w maju?Jak wiesz ja poroniłam pierwszą ciąże.Doszło do niej wskutek drugiej inseminacji,więc wierzę w tego typu zabiegi i choć ostatnio dopada mnie depresja mam nadzieję,że niedłudo znów będę ją(inseminację)miała-tym razem ze szczęśliwszym zakończeniem.napisz prywatnie,to będziemy się wzajemnie wspierać.cześć

basia

lemonka Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie rezultaty inseminacji?

Cześć bet, dziękuję za odzew. Piszę tutaj bo nie wiem jak napisać prywatnie???
Niestety tamta inseminacja się nie powiodła. w tej chwili oczekuję na wyniki drugiej. Mam zamiar zrobić bhcg w poniedziałek, jestem jeszcze pełna nadziei, choć bez szczególnych objawów i zwiastunów. Zbaczymy.
A czy w Waszym przypadku są problemy zdiagnozowane konkretnie czy nie? Napisz tez kiedy przymierzacie sie do nastepnej inseminacji. Serdeczne pozdrowienia.

bet72 Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie rezultaty inseminacji?

Lemonko kiedy będzie następna inseminacja nie wiem.Teraz tępię bakterie,potem histeroskopia,a dopiero po niej inseminacja jak wszystko dobrze pójdzie.Tobie życzę jak najlepiej.Rozumiem,że nie możesz się doczekac wyniku bhcg,ale lepiej poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki i jeszcze z 5dni-wtedy wynik testu,jak i bhcg będzie bardziej wiarygodny.Przypomina mi się moja pierwsza ciąza i to niewiarygodne zdziwienie,kiedy na teście zobaczyłam dwie kreski-to był 35 dzień cyklu…życzę Ci tego szczęścia !!!niestety moja pierwsza dzidzia jest już w niebie…ale widać tak mialo byc- mam polip i lekarz zapowiadał,że właściwie najpierw powinnam go usunąć,żeby nie bylo komplikacji ,inseminację jednak wykonał,no i skończyło się tak jak się skończyło.Pa!

basia

Znasz odpowiedź na pytanie: Jakie rezultaty inseminacji??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Rower stacjonarny a ciąża
Cześć Muszę niestety w 23 tygodniu zrezygnować z basenu (zakażenie grzybem) i trochę mnie to martwi, że będę miała za mało ruchu. I wymyśliłam sobie że na siłowni będę chodzić
Czytaj dalej
ORGANIZACYJNE
Co się dzieje z pytaniami do eksperta?
Administratorze co się dzieje z "pytaniami do eksperta"? - są odpowiedzi ze stycznia a my mamy środek maja!
Czytaj dalej