jakie soki?

jakie pijecie w ciąży soki? jakie smaki? czy jakieś amaki uczulają? jakiej firmy?
pozdrawiam

6 odpowiedzi na pytanie: jakie soki?

sasanka Dodane ponad rok temu,

Re: jakie soki?

Witaj,
Ja od kilku dni piję koktajl z truskawek. Miksuję je z kafirem i trochę słodzę- pycha. Wiem jednak, że niektórzy sa uczuleni na truskawki niestety. Jeśli chodzi o soki, piję z czerwonych grejfrutów, pomarańczowy i pomidorowy w takich małych butelkach- Tarczyn. No i obowiązkowo nabiał- kefiry, bo mleka nie lubię.

Pozdrawiam

Milena i dzidziuś (28.09)

wronka Dodane ponad rok temu,

Re: jakie soki?

Witam! Do tej pory piłam wszystkie, które mi smakowały. Jednak ostatnio na szkole rodzenia powiedzieli nam żeby w ostatnich miesiącach ciąży nie pić soków z owoców cytrusowych ani pestkowych (nie są wskazane dla dziecka, bo uczulają)- najlepsze są podobno soki z czarnej porzeczki.
Pozdrawiam


Magda

jade Dodane ponad rok temu,

Re: jakie soki?

Uwielbiam sok kokosowy Tymbarku – mogłabym go pić litram, ale niestety ciężko go kupić. Poza tym piję też jabłkowy, jabłkowo-aroniowy i napój Hortexu ananas, jabłko, marakuja z kwasem foliowym.
Pozdrawiam,

Jade & Dzidek

beasia Dodane ponad rok temu,

Re: jakie soki?

Bardzo długo piłam soki pomarańczowe-różnych firm. Niestety od jakiegoś czasu mam po nich straszną zgagę, więc przerzuciłam się na sok jabłkowy, który jeszcze dodatkowo rozcieńczam woda mineralną niegazowaną (Żywiec), poza tym piję też samą wodę.

jola72 Dodane ponad rok temu,

Re: jakie soki?

Jak byłam w ciąży, piłam dużo soków z Hortexu i Karotki wzbogaconego w wit A, B i C, ale mój gin odradza mi picie soków wzbogacanych w witaminy. Teraz nie wolno mi ich też pić, za to powiedział, że mogę pić sok z marchewki i jabłka. Przestrzegał mnie też przed herbatkami owocowymi, mogą działać poronnie, bo większość z nich zawiera hibiskus i malwę. Tak, że za może ok. 2 miesiące będę się starała ponownie zajść w ciążę, więc nie piję soczków wzbogacanych w witaminy ani herbatek owocowych i mam nadzieję, że za jakiś czas do Was dołączę;) Pozdrawiam serdecznie

Jola

nike Dodane ponad rok temu,

Re: jakie soki?

ja piję wodę Mama i ja z Wosany naprawdę ma fajny smak, a co do soków szukałam takich specjalnych dla kobiet w ciąży ale nie mogę znaleźć.
nie wiem też jakie soki pić w okresie karmienia maleństwa? podobno cytusów nie wolno?

Znasz odpowiedź na pytanie: jakie soki??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Majówki 2004
Siemka Majóweczki!!!!!!!!!!!!! Niestety NASZ Maj dobiegł końca. Mam nadzieję, że nie "rozbiegniemy się w świata 4 strony" [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] i co jakiś czas damy sobie znać jak nasze Dzieciaczki. No i jak
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Do Kochanych Czerwcóweczek słówko od Apolosi!
Piszę do Was straszliwie szybko, póki nie ma wrzasku w stereo, ale dziewczynki już kwilą, że głodne. Przede wszystkim brak mi słów, żeby podziękować Wam za wsparcie jakim mnie obdarzałyście
Czytaj dalej