Jakie witaminy?

Jestem ciekawa jakie zażywacie witaminy. Nie każdy lekarz liczy się z ceną, poza tym niektóre witaminy uważa się za przereklamowane. Mój lekarz polecił mi Maternę, ostatnio odkryłam nowe i dużo tańsze – Prenatal.

8 odpowiedzi na pytanie: Jakie witaminy?

zuzanna77 Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie witaminy?

Ja biorę Feminatal N, opakowanie na 2 miesiące – 60 tabletek kosztuje 32 zł więc to nie jest chyba drogo, dodatkowo z okazji obkurczania macicy biorę jeszcze Magne B6 3xdziennie.

13aga Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie witaminy?

W pierwszej ciaży cała ciaze bralam Prenatal i Folik ! W czasie karminia tylko prenatal. Teraz w drugiej ciazy mam inengo lekaza i do 12 tygdonia mam brac tylko folik a po 12 tyg ciazy mam brac jakies witaminki (folik odstawic) mysle ze bedzie to Prenatal.

agnese Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie witaminy?

Ja właśnie biorę Vitrum Prenatal. Za 100 tabl. zapłaciłam niecałe 30 zł. Tabletki są dość duże(nie wiem jak inne) i jak ktoś ma problemy z połknięciem, to może być wada. Ja połykałam bez problemu, ale w innym wątku dziewczyny skarżyły się, że nie mogły i było im niedobrze.
Myślę, że nie ma między nimi różnicy (przecież są przygotowane dla kobiet w ciąży), oprócz ceny, w którą wliczone są przecież też koszty reklamy. Pozdrawiam.

paputek Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie witaminy?

Cześć, ja biorę Feminatal N trzeba brać jedną na dobę, tabletek jest 60 a więc na 2 miesiące i kosztuyją 35 zł. Myślę że nie najgorzej. Pozdrawiam.

porky Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie witaminy?

ja brałam prenatal- polecam

Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie witaminy?

a ja brałam falvit +folik

Natalka 19.05.05

aruga Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie witaminy?

Myślę, że wszystkie te witaminy są na tyle zbliżone składem, że spokojnie można wybrać tańsze. Poza tym przecież staramy się zdrowo odżywiać w ciąży i witaminy to tylko suplement. Ja na początku brałam Maternę, apóźniej do końca właśnie Prenatal – i biorę go teraz przy karmieniu piersią

wiol-ka Dodane ponad rok temu,

Re: Jakie witaminy?

W ciąży, do rozwoju mózgu dziecka, potrzebny jest jod w dawce 150 mikrogramów na dobę. Jedynie Materna i Feminatal mają jod w swoim składzie. Prenatal, to raczej w połogu się sprawdza… [chyba, że oczywiście matka nie rejestruje niedoboru jodu i jej organizm odstępuje te 150 mikrogramów dziecku bez szkody dla siebie]

Znasz odpowiedź na pytanie: Jakie witaminy?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
seks po porodzie???
Mam pytanko do mam ktore urodzily.Kiedy pierwszy raz kochalyscie sie po porodzie. Czy nie czulyscie sie dziwnie??Czy najpierw wasz ginekolog musial dac wam zielone swiatlo?A i kiedy przestalo sie z
Czytaj dalej
Polecam
Nowe przygody MIKOŁAJKA
Pojawiła się w księgarniach nowa książka o Mikołajku, ale tu [url="https://"] [url]https://www.znak.com.pl/book.php?id=1608[/url] [/url] znalazłam ją taniej z 44zł na 37.40zł, ale uwaga -
Czytaj dalej