jedziemy na Kanary

Jedziemy w piątek, czeka nas długa i cięzka podróz, bo lecimy do Hamburga, skąd mamy w sobotę lot czarterowy na Teneryfę. Z powodu braku lepszego połączenia, nocujemy w Hamburgu..
Może będzie fajnie, uwzględniając, że chłopcy wciąż korzystają z pieluch i z mleka modyfikowanego, a poza tym wciąż są w okresie buntu dwulatka.
10 dni na Teneryfie. I licze na to, że będziemy w RAJU, bo inaczej, to ja chyba do sądu wystąpię.
A z powrotem jak będzie, to chyba jeszcze zobaczymy.
Bądźcie, moje miłe, pewne, że wam, to wszytko opiszę, bo i tak nie zdzierżę.
Madzia

5 odpowiedzi na pytanie: jedziemy na Kanary

asiat Dodane ponad rok temu,

Re: jedziemy na Kanary

Ja w ogóle uważam, że to jest baaaaaaardzo niesprawiedliwe, że ty lecisz sobie do raju, a my zostajemy z zimą, potem roztopami, przygotowaniami do świąt i tym podobnymi przyjemnościami!!!
Baw się dobrze, nie daj się dzieciom i teściowej, wysyłaj ich na plażę z dzieciakami, a sama odpoczywaj, odpoczywaj. Może przyjedziecie w powiększonym gronie? 🙂

AsiaT, mama Andrzejka i Kamilka
[Zobacz stronę] – Zapraszamy na stronke o blizniakach

baias Dodane ponad rok temu,

Re: jedziemy na Kanary

Aaaale Ci zazdroszczę!! Byłam na Teneryfie prawie półtora roku temu – w pażdzierniku, więc tutaj pierwszy śnieżek zaczynał prószyć, a tam… lato w pełni.
Jeżeli mogę Ci coś podpowiedzieć to koniecznie, o ile się zdecydujecie na jakiekolwiek wycieczki – zobaczcie Giganty (to po hiszpańsku chyba Los Gigantes)!! My płynęliśmy tam takim drewnianym – niby pirackim stateczkiem, na miejscu zarzucili kotwicę i można sobie było poskać z pokładu do wody i sobie pływać. A same Giganty to skały wyrastające pionowo z wody na wysokość ok. 700m. Niezapomniany widok! Zwłaszcza, jak się położysz na wodzie tak z 20 m od brzegu.
Życzę udanego byczenia się
Basia z 4 laskami
PS. I jeszcze ważna wiadomość: całe Kanary są strefą bezcłową…

monik111 Dodane ponad rok temu,

Re: jedziemy na Kanary

ale ci zazdroszczę, baw się dobrze, i dużo odpoczywaj, chlopcy na pewno będą się dobrze bawili i zapomną że w wieku dwóch lat należy się buntować.

monik111 mama michałka, martynki i magdusi

voni Dodane ponad rok temu,

Re: jedziemy na Kanary

[i] Ale Ci suuuuuuper!!!!!!
Madziu! Jedź i baw się dobrze!!! I wróć do nas wypoczęta i pełna energii!!!
Pozdrawiam [/i]

Iwona + Juleńka i Zuziaczek

agnieszka-j Dodane ponad rok temu,

Re: jedziemy na Kanary

Ale Wam zazrdoszczę! U nas szaro zimno i ponuro, a Wy jedziecie do RAJU (może zrobimy tam kidyś zlot bliźniaków, co?). Życzę Wam miłego odpoczynku i myślę, że dzieciaki tak będą zafascynowane Wielką Wodą że zapomną o rozrabianiu.

Agnieszka J – mama Paulinki (7 lat) i bliźniaczek – Julki i Weroniki (19 m-cy)

Znasz odpowiedź na pytanie: jedziemy na Kanary

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
kiedy siada?
No wlasnie od kiedy dzieci siadaj samodzielnie? Bo ostatnio dzwonilam do babci do Polski i tak z nia rozmawiam a ona pyta czy Fabian juz sam siedzi bo dzieci jak
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
6 miesiąc-dziwne rzeczy
Dochodzi końcówka 6 miesiąca, a mnie od paru dni tak bolą sutki,że nie mogę znieść na ciele nawet koszuli nocnej. To chyba trochę późno jak na ponowny rozrost cycochów.I tak
Czytaj dalej