Jestem tu nowa.

Witam Was dziewczyny. Nie wiem czy już powinnam przebywać na forum dla starających się.Otóż 7.03.04. miałam zabieg łyżeczkowania ciąży obumarłej.Obecnie chodzę do dwóch lekarzy.Jeden kazał mi czekać 6 miesięcy zaś drugi pozwolił po 3 miesiącach starać się o dzidziusia.A 3 miesiące już zaraz miną.W moim badaniu histop.stwierdzono podejrzenie zaśniadu groniastego i stan zapalny.Jeden z lekarzy jednak wykluczył zaśniad i powiedział iż to był stan zapalny. Teraz 31.05. jadę do niego i ma mi pobrać wymaz z szyjki macicy aby wykluczyć bakterie. Może któraś z Was zna Lekarz ze Szczecina-Andrzeja Niedzielskiego i wie czy jest dobrym lekarzem?A tak w ogóle to może wiecie czy partner powinien zrobić jakieś badania aby wykluczyć bakterie.Przeszłam na te forum chociaż nie wiem czy już powinnam-wcześniej byłam na forum o poronieniach(ale jeszcze troche tam pobęde to całkiem oszaleje).Pozdrawiam Was wszystkie.
Iza

4 odpowiedzi na pytanie: Jestem tu nowa.

agahh Dodane ponad rok temu,

Re: Jestem tu nowa.

Witam !!!!!!!!!!
Co do bakterii u mezusia to lepiej tez zbadac.Lekarza nie znam ale czekam na wiadomosc od koleznaki,wiec jak tylko da znac to napisze.
Wstrzymaj sie z staraniem jak bedziesz miala wszystkie wyniki.

izapaula Dodane ponad rok temu,

Re: Jestem tu nowa.

Dzięki Aga za Twoją wiadomość. Masz rację poczekam aż zbadam mojego partnera. Czekam na wiadomość od Ciebie dot.Lekarza.
Pozdrawiam,Pa.

agahh Dodane ponad rok temu,

Re: Jestem tu nowa.

Wiec jesli to lekarz z Polic to ponoc bardzo dobry.

izapaula Dodane ponad rok temu,

Re: Do agaHH

Tak masz racje jest to Lekarz z Polic a przyjmuje w Szczecinie już raz u niego byłam i to On kazał mi odczekać tylko 3 miesiące,pocieszył mnie i dał mi wiarę,że będzie dobrze.Więc zrobie jeszcze badania i do roboty… Mieszkam niedaleko Szczecina i dlatego pytałam się o opinię o nim.Dziękuję Ci bardzo za informację.Pozdrawiam.

Znasz odpowiedź na pytanie: Jestem tu nowa.

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Wadliwy laktator Avent-u?
Zaczęłam używać laktatora, który miał być taki dobry. A mnie niepokoi w nim jedna rzecz. Podczas ściągania pokarmu pomiędzy plastikowy lejek a silikonową membranę dostaje się powietrze, co powoduje, że
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Sukces?
Od tygodnia pije po szklance mleka i jem wolowine - buzia Ali gladka, kupy w porzadku, wysypek brak czy to znaczy ze skaza juz minela? Po czym to sie jeszcze
Czytaj dalej