Jestem w dołku

Szukam kontaktu z dziewczynami leczącymi się w NOVUM. Jakie macie zdanie o lekarzach. Mam 32 lata leczę się 3 lata i nie widać efektu. Jestem po 3 punkcjach (1 na gonalu-f , 2 na własnym cyklu ).Mój problem to nie zapładniające się komórki jajowe. Czy ktoś ma podobne problemy?

4 odpowiedzi na pytanie: Jestem w dołku

ana Dodane ponad rok temu,

Re: Jestem w dołku

Wejdź sobie na forum gazety to spotkasz dużo dziewczyn z Novum.
Jak to niezapładniające się komórki ??
A robiłaś ICSI ??

olivia Dodane ponad rok temu,

Re: Jestem w dołku

Cześć ! jeżeli zamierzasz podjąć leczenie w Novum to dobrze trafisz. Po Twoim opisie nie sądzę żeby leczenie przebiegałao w Novum. Jeżeli komórka w normalnym IVF się nie zapładnia to musicie zdecydować się na ICSI, z resztą lekarz na pewno zaproponuje odpowiednie leczenie. Nie ma na co czekać jak tylko masz takie możliwości to nie zastanawiaj się i maszeruj do NOvum.
Powodzenia i żadnych tam dołków , grunt to sie nie poddawać :-)))

aga10 Dodane ponad rok temu,

Re: Jestem w dołku

Cześc, ja leczę się w Novum, jestem po 4 IVF (w tym 2 ICSI). Nie mieliśmy co prawda problemów z “niezapładnaijącymi się” czy nie rozwijającymi się komórkami, ale jeśli chcesz pogadać to napisz – tutaj prywatnie (jeśli już odkryłaś takie możliwości) lub na adres [email][email protected][/email].
Znajdziesz również wiele osób o podobnych problemach na forum bociana – adres: www. nasz-bocian.pl, które powstało z inicjatywy nas – tzn. tych, którzy poznali się właśnie dzięki forum borykając się z takimi samymi problemami. Pozdrawiam.

olah Dodane ponad rok temu,

Re: Jestem w dołku

Wiola, napisz coś więcej.
Ja miałam takie IVF w październiku. Miałam piekne jajeczka (18szt.) nasienie męża o.k. “bez zarzutu” (cytuję lekarza) i w pierwszych dniach 0 zarodków, dopiero w 6 dniu wytworzył się jeden. Nie trudno się domyśleć, że moje “in vitro” skończyło się fiaskiem 🙁
Co na ten temat mówili Ci lekarze, czy wysuwali jakieś wnioski, dlaczego tak się dzieje? Napisz dlaczego miałaś IVF? U mnie to jest tzw. niepłodność idiopatyczna (nikt nie wie dlaczego, bo wszystko jest niby o.k.).

Znasz odpowiedź na pytanie: Jestem w dołku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

STRATA DZIECKA
BOJĘ SIĘ..... :-(((
Dziewczyny dzieje się ze mną coś dziwnego... Zaczynam się potwornie bać, że jeżeli uda mi się nawet zajść w ciążę to skończy się ona tak jak poprzednio, poronieniem... Ten lęk
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
zmarnialam
Czesc dziewczyny! Pisze , aby sie podzielic moim cierpieniem. Czuje sie podle, jestem placzliwa i pelna obaw o moje zdrowie... mam stymulacje jajnikow. Lek zazylam juz 2 tyg. temu, mialam juz miesiaczke
Czytaj dalej