jeszcze 6 dni!!!

Cześć Kobietki. W środę byłam na wizycie (termin na 11 lutego) i moja ginka powiedziała, że co prawda główka Miśka jest juz nisko ale szyjka dopiero sie przygotowuje. Maluch się trzyma i jie chce wyjść. Najbardziej przeraża mnie to, że jeśli nie wykluję sie do 16 lutego, to ide do szpitala, juz mam skierowanie. Nienawidze szpitali!!! I te wszystkie opowieści dziwnej treści kobietek w mojej sytuacji… A czlowiek siedzi i słucha i mimo wszystko sie przejmuje. Ale może Alicja lub Jasiek pomogą mamie i do tego czasu wyjdą na świat. Bo mama i tato nie mogą sie doczekać. Pozdrawiam gorąco. Magda i Maluszek.

2 odpowiedzi na pytanie: jeszcze 6 dni!!!

daglezja Dodane ponad rok temu,

Re: jeszcze 6 dni!!!

…proponuje trzy raz S czyli sex, spacer, schody…u nas chyba podzialal sex 😉 pozdrawiam


ZOSIA 27.03.2005

lauidz Dodane ponad rok temu,

Re: jeszcze 6 dni!!!

Porozmawiaj ze swoim malenstwem! Moj sie wyklul 6 dni przed terminem!! Bylam tak zmeczona, ze chodzilam i BLAGALAM mego chlopczyka zeby sie urodzil!! I posluchal!!! Oby zawsze byl taki posluszny!!! Wczoraj skonczyl 3 tyg:)
ewz z michasiem

Znasz odpowiedź na pytanie: jeszcze 6 dni!!!

Dodaj komentarz

A-psik: moje dziecko jest uczulone…
czy to skaza białkowa?
Karmię moją 4 tygodniową córeczką piersią. 10 dni temu pojawiła się u mnie na całych rękach swędząca wysypka. Po kilku dnach twarz Lenki pokryła się czerwonymi krostkami, które teraz wydają
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
badanie moczu
Witam, Mam pytanie w dosyć kłopotliwej kwestii. Co może oznaczać bardzo jasny kolor moczu? Pozdrawiam Nati
Czytaj dalej