jeszcze raz-jak odstawić dziecko od piersi

Swojego syna karmiłam rok, odstawiałam etapami, najpierw w dzień dostawał różne inne jedzonko, najgorzej było w nocy.Ale też po jakimś czasie zamiast cyca dostawał butelkę z herbatką, później nie chciał nawet herbatki. Mam nadzieję, ze teraz z moją córeczką też tak będzie. Chociaż synek mojej siostry (3 latka)nadal pije herbatkę w nocy, chcąc go oduczyć wyjechali na wczasy i powiedzieli dziecku, że zapomnieli butelki.

mania

1 odpowiedzi na pytanie: jeszcze raz-jak odstawić dziecko od piersi

ankalenka Dodane ponad rok temu,

Re: jeszcze raz-jak odstawić dziecko od piersi

mój roczny synek sam się odstawił od cyca.. jadał od jakiegoś czasu tylko wieczorem lub rano przez 2-3 minuty, a teraz wogóle nie jest zainteresowany. chciałam zrobić w niedzielę pożegnalne zdjęcie z cycem, to possał chwilkę ale kiedy mąż wziął aparat mały zaczął mnie gryźć i się promiennie uśmiechać (do zdjęcia) więc nici. byłam załamana i się popłakałam. ostatnie zdjęcie przy cycu ma jak jest bardzo malutki.. bardzo żałuję że później mu nie zrobiliśmy..
A.

Znasz odpowiedź na pytanie: jeszcze raz-jak odstawić dziecko od piersi

Dodaj komentarz

Leczenie niepłodności
Ach ci lekarze....
Słuchajcie...byłam wczoraj u lekarza...i mnie wkurzył. Jestem teraz drugi miesiąc na Clo....kiepsko sie po tym czuje, owulacji nie mam i generalnie mam dół. Mówie facetowi, że nie chce się juz
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Prawo pracy
Czy ktoś wie jak zmienił się nowy kodeks pracy? Czy dalej kobiety w ciaży są chronione i nie mozna ich zwolnić?
Czytaj dalej