Jeszcze raz o napletkach i ich ćwiczeniach

dogie mamy małych chłopców, poczytajcie sobie o tym szerzej:

Człowiek uśmiechnięty jest bogatszy… o uśmiech 🙂

2 odpowiedzi na pytanie: Jeszcze raz o napletkach i ich ćwiczeniach

minnie Dodane ponad rok temu,

Re: Jeszcze raz o napletkach i ich ćwiczeniach

Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką ściągania napletka PROFILAKTYCZNIE. Nie za mocno. A mam wrażenie, że w całej dyskusji widać trend “raz a dobrze”, chodzi mi głównie o lekarzy. My ściągamy od malutkiego, teraz już co najwyżej raz w tygodniu, po kąpieli. Wszystko jest bardzo ładnie. I nie uważam, że ściąganiem czy ćwiczeniem można narobić więcej szkody. To zdecydowanie zależy od lekarza pediatry. Nasz zalecił ściągać.
Zresztą z tych artykułów też nie wypływa jedna teoria, żeby tego nie robić. Naprawdę na wszystko są dwie szkoły, a wszystko jest kwestią wyboru rodziców.

minnie
z wielkim brzucholem:-)

dorotka1 Dodane ponad rok temu,

Re: Jeszcze raz o napletkach i ich ćwiczeniach

moja pediatra byla zdania, ze trzba poczekac i nic nie majstrowac, i w naszym akurat przypadku sprwadzilo sie- teraz mamy napletek odklejony i tylko o codziennym odciagnieciu trzeba pamietac – bo dziecko jakos nie chce samo o siebie zadbac:)

Znasz odpowiedź na pytanie: Jeszcze raz o napletkach i ich ćwiczeniach

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
do mam po cc
czy bardzo zmienil sie charakter waszych @ po cc? chodzi mi glownie o to czy @ byly bardziej obfite i bolesne? i czy pobolewala was podczas @ blizna? a tak
Czytaj dalej
Dla starających się
Komu potrzebna luteina?
Komu potrzebna luteina? Jeśli jest wśród Was dziewczyna, która pilnie jej potzebuje, to chętnie jej pomogę i wyślę! Zostało mi prawie całe opakowanie ok 30 szt. Więc dajcie znać! Wiem co
Czytaj dalej