Języczek

Pamiętam, ze już ktoś o to pytał ale wtedy chyba jeszcze nie miałam dziecka, no i tego problemu z języczkiem… nie pamiętam, jakie poprzednio były odpowiedzi, coś chyba o problemach z odruchem przełykania śliny???

W kazdym razie przedwczoraj wieczorem się zaczęło, Mateusz wynalazł zabawę z wytykaniem języka i od tej pory niemal go nie chowa, wygląda jak mała żmijka… czy jest to coś niepokojącego? Nawet bym chyba nie pytała, ale coś mi swita niejasno, że poprzednio napisałyście komuś, że to może być oznaka czegoś niewłasciwego…

4 odpowiedzi na pytanie: Języczek

o-d Dodane ponad rok temu,

Re: Języczek

u mnie Tadzio teżtak świdrował świat języczkiem… Basia nie jest lepsza, ale ona sobie masuje górne dziąsła (bo jej wychodzi dwójka) i wygląda, jakby się oblizywała po jedzeniu :))

Na temat języczja najwięcej wie chyba smoki. Ja też tu przeczytałam, że to może być objawem jakichś problemó neurologicznych – nawet takie sugiestie były ze strony pediatry przy Tadziku… ale jest OK, choć do dziś nie mówi i ciągle się nim bawi – pokazuje, itd.

Ola+Staś+Tadzio+Basia

dorota27 Dodane ponad rok temu,

Re: Języczek

moja mala tez ciagle z tym jezorkiem… Az zapytam pediatry..za chwile mam wizyte

smoki Dodane ponad rok temu,

Re: Języczek

A czy Mateuszkowi nie wyszedl jakis zabek? Tuz po wyrznieciu pierwszych zabkow dziecko bardzo czesto wystawia jezyk

smoki i Dawidek (10 miesięcy i 1/2)

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Języczek

Też sobie tak myślałam, szukałam… ale chyba nie ma ósemki? 😉 z przodu nie ma nic… poza tym jest zbyt spokojny na ząbki (och, żeby on tak ząbkował.. ech…)

Znasz odpowiedź na pytanie: Języczek

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
pytanie do użytkowniczek Chicco Trio
Drogie mamusie, Zostanę mamą za 1,5 miesiąca i obecnie jestem na etapie wybierania wózka. Prawie zdecydowałam sie na Chicco Trio, jest lekki, ładny, bardzo łatwo się składa. Mam jednak pewną wątpliwość.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Bolesna owulacja po porodzie?
Szczególnie kieruję pytanie do mam po cc, ale niekoniecznie Pierwszy okres po porodzie miałam w połowie czerwca, 3 miesiące po cc od tej pory - nic wiązałam to ze zintensyfikowaniem pór karmienia, słyszałam,
Czytaj dalej