juz nie wytrzymuje tego napiecia

Witam Was bardzo serdecznie. Musze przyznac, ze moja cierpliwosc zaczyna sie konczyc. 1 wrzesnia termin malpy, dzis bol brzucha na maxa i juz sama nie wiem co to wszystko moze znaczyc. Testowanie staram sie odkladac jak najdluzej, ale chyba juz nie wytrzymam. Mam pytanko czy jest szansa na wiarygodny wynik w 29 dc przy 30 dniowych cyklach?

4 odpowiedzi na pytanie: juz nie wytrzymuje tego napiecia

gosiaf Dodane ponad rok temu,

Re: juz nie wytrzymuje tego napiecia

Duza i zadna
Ja bym poczekala co najmniej do 2-3 wrzesnia!
Wiem, wiem, rece swedza!

Gosia

wronka Dodane ponad rok temu,

Re: juz nie wytrzymuje tego napiecia

Pewnie że jest szansa bo na niektórych testach pisze że wykrywają ciążę już parę dni po zapł;odnieniu, jednak z doświadczenia wielu dziewczyn wynika że nawet wiele dni po spodziewanej @ testy pomimo ciąży – nie wykazują jej! Ja radziłabym jeszcze poczekać – chyba, że niestraszne Ci jest rozczarowanie 1 krechą. Oczywiście życzę z całego serca oby było ich DWIEEEEEEEE !!!!!!!!!!!

Magda

kiki25 Dodane ponad rok temu,

Re: juz nie wytrzymuje tego napiecia

Generalnie to na niektórych testach jest napisane, że wykrywają ciążę po 7 dniach od zapłodnienia ale wiesz jak to jest czasem to i nawet to i po spodziewanej małpie była 1 krecha a dopiero później 2. Wiem że już się niecierpliwisz, ale ja bym Ci radziła jeszcze kilka dni poczekać, zawsze wynik będzie już pewniejszy, ale jeśli zdecydujesz się na wcześniejsze testowanie to i tak życzę Ci 2 tłuściutkich kreseczek i oby te objawy były jak najbardziej fasolkowe!!!!

Kasiek

anet Dodane ponad rok temu,

Re: juz nie wytrzymuje tego napiecia

szansa jest! duzo tez zalezy od testu ale moim zdaniem poczekaj jeszcze troszki – wiem jak to jest z tym czekaniem – ja nie doczekalam i potem tylko niepotrzebny stes (zrobilam test 4 dni przed dniem spodz. mies. i test wyszedl nijak, powtorzylam po 6 dniach i pokazaly sie dwie piekne krechy)
moze uda Ci sie wytrzymac przynajmiej do 2 wrzesnia?

+

Aneta+Agniesia(7.07.02)+?(17.01.04)

Znasz odpowiedź na pytanie: juz nie wytrzymuje tego napiecia

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
ząb ek!!
jeeest przebił się prawy dolny kiełek. Szymucha wszedł w stadium gryzonia. Będzie nam brakowało takiego bezzębnego dziąsełkowatego smajla.....:) Przem/ Indianiec - GG 4221230[i]Edited by Przem on 2003/08/29 23:38.[/i]
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Je mniej
Zauważyłam że od kilku dni Sebastianek zaczął rzadziej jeść. Wcześniej karmiłam go co 1,5 co 2 godziny (piersią) a teraz zdarza mu się robic 3 a nawet 4 godzinne przerwy.
Czytaj dalej