Kalendarz szczepień-czy coś się zmieniło?

Mma do Was mamusie pytanie – czy coś się zmieniło od tego roku w kalendarzu szcepień? Chodzi mi o to, że w znanym mi kalendarzu pierwsze szczepienie przeciwko DPT (krztusiec, błonnica, tężec) oraz II dawka WZW powinno zostać przeprowadzone w 6 tygodniu życia dziecka. Natomisat słyszałam właśnie dziś, że od tego roku szczepienie to jest przesunięte na 3 miesiąc życia dziecka ze względu na to, że to już starsze dziecko, że lepiej znosi taką szczepionkę itp. Czy coś Wam wiadomo, że się coś pozmieniało w kaledarzu? A jeżeli tak, to dlaczego w mojej przychodni szczepili Julkę w 6 tygodniu życia? Są niedoinformowani?

Duża buźka

Gacka i Julka 01.03.2004

1 odpowiedzi na pytanie: Kalendarz szczepień-czy coś się zmieniło?

jagaa Dodane ponad rok temu,

Re: Kalendarz szczepień-czy coś się zmieniło?

Jest nowy kalendarz szczepien od marca tego roku. Zobacz sobie na [Zobacz stronę]

Pozdrawiam, Jagaa i Piotrus 31.10.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: Kalendarz szczepień-czy coś się zmieniło??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
Dziwnie kręci główką
Majka od jakiś dwóch dni tak dziwnie kręci główką jakby pokazywała "nie"- w lewo i prawo. Robi to bardzo często, najczęściej gdy ma coś za pleckami-ścianę, mnie, oparcie wózka itp.
Czytaj dalej
Polecam
tani odkamieniacz do czajnika
Najtańszy i chyba najzdrowszy sposób odkamienienia czajnika to najzwyklejszy [b]kwasek cytrynowy[/b] [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img].Wystarczy wsypać torebkę kwasku, zalać wodą, zagotowac i czajnik czysty [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]. Używam też do odkamieniania ekspresu do kawy. Naprawdę
Czytaj dalej