Karmienie co godzinę i częściej

Dziewczyny, moja maleńka ma już prawie półtora tygodnia i od 3 dni w ciągu dnia domaga się karmienia co godzinę a czasami nawet częściej. W ciągu nocy przesypia 5 godzin po kąpieli a później budzi się już częściej. Starałam się dzisiaj ograniczyć to częste jedzenie ale nic nie pomaga i mała krzyczy niemiłosiernie. Jakie są wasze doświadczenia, czy należy karmić tak często jak dziecko chce czy też przestrzegać przerw co 2, 3 godziny?

Jagoda (Basia) z terminem na 10 lipca, której córeczka Jagódka wyskoczyła z brzuszka 28 czerwca:)

4 odpowiedzi na pytanie: Karmienie co godzinę i częściej

beatab Dodane ponad rok temu,

Re: Karmienie co godzinę i częściej

takie właśnie sa noworodki. mój chciał ciumkac przez 1,5 – 2 godziny – to byl koszmar, bo tylko cyc był dobry – smoczka nie zaakceptowal

Beata&Patryk(03.03.03) [Zobacz stronę]

ave Dodane ponad rok temu,

Dziś mam to samo!

Właśnie weszłam na forum żeby o to zapytać. Jak w końcu mała zrobiła dziś wyczekiwaną kupę (aż 3 razy) to nie może się najeść. Liczyłam karmienia w ciągu tej doby i było już 10, a pewnie będzie jeszcze jedno. Ciągmie za jednym karmieniem z jednego i drugiego cyca. A wczoraj było tak fajnie bo spała po 3godz. Ale cóż trudno jak trzeba to trzeba! Żeby tylko w nocy tak często nie chciała.

Jagódko nasze córunie są bliskie wiekiem więc fajnie będzie wymieniać doświadczenia.

ave + Nikola! – ur. 02.07.2003 !!!

tam Dodane ponad rok temu,

Re: Karmienie co godzinę i częściej

mój ukochany ssaczek jedł jeszcze częście a o przerwie 5 godzinnej do dzisiaj marzę więc nie masz źle i nie martw się z czasem te przerwy się wydłużą. Moja Tamara w nocy tak długo nie śpi jak twoje dziecko bez karmienia ale w dzień jest znacznie lepiej.

Gosia i Tamiczek (03.04.03)

aniaaa Dodane ponad rok temu,

Re: Karmienie co godzinę i częściej

Ja karmiłam synka kiedy tylko chciał a chciał barzdo często. Jak można odmówić takiemu maleństwu jedzonia. Karm – po jakimś czasie to się unormuje. Widocznie Twoje dziecko potrzebuje.

Aniaaa i Sebcio (17.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Karmienie co godzinę i częściej

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Oto Jagódka
Dziewczyny przedstawiam wam moją córeczkę. [img]/upload/33/30/_122348_n.jpg[/img] Jagoda (Basia) z terminem na 10 lipca, której córeczka Jagódka wyskoczyła z brzuszka 28 czerwca:)
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
popękana szyjka- a kolejna ciąza
Mialam cięzki poród w związku z nietypowym ułożeniem dziecka, bardzo popękała mi szyjka macicy, mimo szycia jest nadal popekana i rozciągnieta, lekarz powiedział mi, ze to "w niczym nie przeszkadza"
Czytaj dalej