Katar

Dopadło nas jesienne przeziębienie. Ja to nie problem, ale moje dziecię strasznie się męczy z katarem, a nie chcę kropli podawać, bo podobno wysuszają śluzówkę. Napiszcie, czy poza wodą morską mogę coś jeszcze stosować u dziecka, bo ta woda morska to tylko na chwilę pomaga niestety.

9 odpowiedzi na pytanie: Katar

lilavati Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ortho:Dopadło nas jesienne przeziębienie. Ja to nie problem, ale moje dziecię strasznie się męczy z katarem, a nie chcę kropli podawać, bo podobno wysuszają śluzówkę. Napiszcie, czy poza wodą morską mogę coś jeszcze stosować u dziecka, bo ta woda morska to tylko na chwilę pomaga niestety.

Nie wiem w jakim wieku masz dziecię
musisz zmniejszyć obrzek noska by zatoki albo ucho się nie rozwinęły, trabki nie przytkały
skoro nie kropelki to może coś z pseudoefedryną doustnie – np. actifed

zorba Dodane ponad rok temu,

a próbowałaś inhalować nawet samą solą fizjologiczną? u nas to się sprawdza, choć parę minutek 2 razy dziennie i spływa katarek

gotka Dodane ponad rok temu,

U nas sprawdzonym sposobem na katar są: inhalacje z soli fizjologicznej..jak nie masz nebulizatora to pewnie woda morska też dobra..jak sie*zaczyna katar podaję też, o ile dawno nie podawałam – Clemastin, 2x dz. przez 3 dni.U nas świetnie wysusza śluzówkę i katar mija zwykle po tych 3 dniach, no chyba, że infekcja bakteryjna jest..ale takie na szczęście rzadko u nas są..:)

Actifedu osobiście się*boję..podałam raz..i o mało na zawał nie zeszłam, bo dziecia nie mogłam dobudzić w ciągu dnia..:Boje się:

ania83 Dodane ponad rok temu,

Ja również robię małemu inhalacje oraz podaję groprinosin w syropie. Trzeba go podawac przez 2 dni infekcji, a później jeszcze przez 10. Takie dawkowanie zwlacza wirusa i wspomaga odporność.

kamisha Dodane ponad rok temu,

Ja na katar to polecam oxalin w żelu. Aż zaskoczona byłam, na jak długo pomaga, bo po wieczornym psiknięciu dziecko mi bez problemu całą noc przespało. A przy tym nie wysusza śluzówki.

mamii82 Dodane ponad rok temu,

Ja też inhaluje moją córeczkę i uważam, że bardzo pomaga. Używam płynu do inhalacji Mucosolvan 🙂

kamisha Dodane ponad rok temu,

Ja używam oxalin, taki preparat w formie żelu. Naprawdę skutecznie i na długo blokuje objawy kataru. A przed aplikacją jeszcze psikam wodą morską, żeby dodatkowo poprawić działanie.

kamisha Dodane ponad rok temu,

Ja psikam wodą morską, a potem oxalinem w żelu, który super blokuje katar na długi czas. Fajnie, bo przez to, że to żel, to nie spływa do gardła i dzieć się nie buntuje przy aplikacji.

maria08 Dodane ponad rok temu,

Moj maluch często ma katar kupuje jemu kropelki w Ziko dermo, często są promocje w tej aptece, posiadam także kartę stałgo klienta mogę wymienić punkty na fajne nagrody:-)

Znasz odpowiedź na pytanie: Katar?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Artykuł o dysleksji
[url]http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,130330,16712918,Bul_dysleksji__Ukoic_go_moze____pies.html[/url]
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Wracam... po prośbie
Dawno mnie nie było. Dużo zmian w moim życiu zawodowym. Ciężko mi za nimi nadążyć :Fiu fiu: ale generalnie zmiany pozytywne :Wow!: Od września pracuję w nowopowstałej szkole podstawowej specjalnej.
Czytaj dalej