katar czy sapka?

Dziewczyny jak odróżnić katar od słynnej sapki? Moja córka ma dwa tygodnie i od wczoraj strasznie świszcze jej w nosie, nic z niego nie wypływa, w nosku wizualnie jest sucho i czysto ale ciągle coś jej tam gra, najwięcej jak śpi, trochę przy jedzeniu.
Boję się bo ja po porodzie miałam straszny katar i kaszel, brałam antybiotyk nawet i kazano cały czas karmić. Czy ją zaraziłam czy to sapka.
Jestem przerażona bo lekarz dziś powiedział, że jeśli teraz trzeba będzie antybiotyk to tylko w zastrzyku, a jeśli zastrzyki to tylko z pobytem w szpitalu.

2 odpowiedzi na pytanie: katar czy sapka?

bellcia Dodane ponad rok temu,

Podejrzewam, że Twój maluszek może mieć problemy z wysuszaniem się śluzówki nosa. Pediatra polecił mi stosowanie wody morskiej dla dziecka, bo nawilża błonę śluzową i sprawdza się przy codziennej higienie. Aplikuję to mojej malutkiej i pomaga jej w oddychaniu. Nie jestem lekarzem, ale takie proste sposoby często są najcenniejsze.

eiffla Dodane ponad rok temu,

Też stosowałabym wodę morską i fridę. Jeśli katar to odciągniesz fridą, a jeśli sapka to woda nawilży śluzówkę.

No tak…post sprzed dwóch lat. Dziecko już nie ma kataru a tym bardziej sapki

Znasz odpowiedź na pytanie: katar czy sapka?

Dodaj komentarz

Dla starających się
ciąża na wychowawczym i praca w innej firmie
Witam, mam ważne dla mnie pytanie i z góry przepraszam, jesli umieściłam je nie tu gdzie powinnam. Jestem od 1,5roku na wychowawczym i od paru miesiecy pracuję w innej firmie- poinformowałam pierwsza
Czytaj dalej