katar ropny – od 6 dni

No właśnie, szymon ma ropny katar bardzo obfity juz od 6 dni dawalam mu wapno, vit C, eurespal i euphorbium – bez skutku – lekarz zalecił mucofluid.
Czy Wasze dzieci stosowały ten lek? Jest pomocny? Jak długo brały go Wasze maluchy – pytam, bo Szymon ogólnie uwielbia wszystkie leki – bierze chętnie jak leci – ale to dał spobie psiknąć raz- stwierdził, że nie dobre i ucieka a ja za nim z lekiem w ręku.

Dorota i Szymon 10.02.03

4 odpowiedzi na pytanie: katar ropny – od 6 dni

beatab Dodane ponad rok temu,

Re: katar ropny – od 6 dni

nie stosowałam u dziecka, ale słyszałam, ze jest bardzo dobry na katar ropny.
raz przy takiej ostrej infekcji dawałam sulfarinol i bardzo szybko pomógł.
ja zawsze przy katarze dawałam coryzallię. to lek homeopatyczny. dla niektórych cuda- wianki, na moje dziecko i na mnie rewelacyjnie działa.

Beata&Patryk(03.03.03)

dorotka1 Dodane ponad rok temu,

Re: katar ropny – od 6 dni

Coryzalię daje- raczej dlatego że Szymon za mną lata i domaga się: dawaj lekarstewko-cukiereczek. Ale chyba u nas nie skutkuje za bardzo. A tego drugiego specyfiku nie znam.
Za to młody dał sobie psiknąć 2 razy i jest już o niebo lepiej – tzn. katar został, ale ropy już tylko ślady

Dorota i Szymon 10.02.03

ciapa Dodane ponad rok temu,

Re: katar ropny – od 6 dni

mucofluid jest bardzo dobry, równiez na zapalenie zatok brałam i ja i Mikołaj, ale przy ropnym katarze polecam Irgamid maść do noska tyle że ona jest z antybiotykiem i nie wiem czy nie jestczasem na recepte.
A co do takich wkraplanych lrekarstw do nosa przez tak długi czas to badż ostrozna bo mocno uszkadzaja sluzówke nosa, wysychają i uzależniają. Lepsza jest maść i zwykła sól fizjologiczna

magonil Dodane ponad rok temu,

Re: katar ropny – od 6 dni

Sterimar Cu – wzbogacony miedzią. Miedź ma działanie bakteriobójcze, wzmaga miejscowo układ odpornościowy. Nam pomógł, 3-4 razy do każdej dziurki, tylko ważne żeby nie stosować więcej niż 15 dni.
pozdrawiam

Małgosia z Weroniką (29.10.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: katar ropny – od 6 dni

Dodaj komentarz

Karmienie
zupki - przecieracie czy miksujecie?
W niedzielę zaczęłam wprowadzać córeczce marchewkę. Zapytałam teściowej jak ja mam się w ogóle za to zabrać, a ona pięknie mi wszystko wytłumaczyła, po czym sama ugotowała małej marchewkę, którą
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Wkładki supinujące pięty?
No to musimy sie w cos takiego zaopatrzyc... Zuzce zaczely sie robic iksy i do tego plaskostopie. Efekt - wizyta u ortopedy i diagnoza. Okazalo sie, ze gdybysmy to zlekcewazyli, mialaby
Czytaj dalej