Katar u niemowlaków

Mam pytanie: czy któreś z waszych dzieci miało katar w 4 miesiącu życia? Wiktor ma przezroczysty śluz który zalega w nosku i czasem spływa po gardle (jak mu wkroplę sól fizjologiczną).
Słyszałam dobre opinie o leku Euphorbium a w starych postach znalazłam informację o stosoawniu leku Sulfur c30. Czy króraś z Was stosowała te leki u tak małych dzieci i z jakim skutkiem?
Moje maleństwo strasznie się męczy a zwłaszcza w nocy. kładę go na boku żeby mi się czasem nie udusił. Strasznie się boję…

milda-mama Wiktorka (prawie 4 miesiące)

5 odpowiedzi na pytanie: Katar u niemowlaków

Dodane ponad rok temu,

Re: Katar u niemowlaków

moj synek ma 14 dni i uzywam tego pierwszego leku, raz dziennie mu podaje po malym psiku do kazdej dziurki…
ma maly katarek i nie chce zeby sie rozwinał…

Bruni i Filipek

dora Dodane ponad rok temu,

Re: Katar u niemowlaków

Moja córcia miała dość silny katar w 2 miesiącu życia (teraz zresztą też ma leciutki). Ja używałam tego leku. Najpierw wpryskiwałam Kasi Sterimar (wodę morską), po 5 minutach czyściałam nosek, a potem lek. Pomogło. A jeśli Twojemu Wiktorkowi (piękne imię) katarek sam spływa, to nie powinnaś się chyba niczego bać. Moja Kasia miała założony nosek i nic nie spływało. Życzę zdrówka!

DziuniaP i Kasiunia – 14 lutego 2003 r.

aga72 Dodane ponad rok temu,

Re: Katar u niemowlaków

Mój Kuba dostał katarku kiedy skończył 2 tygodnie. Użzywałam tylko leków homeopatycznych, min. euphorbium., ale i tak ten katar przeszedł mu dopiero wtedy kiedy zaczął chodzić. mam nadzieje że u ciebie będzie szybciej

Aga i Kuba (19.02.2002)

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Katar u niemowlaków

Bruni, to tylko sapka, mój jeszcze ją ma, to nie katarek i raczej się nie rozwinie, ale środki czywiście sstosować nalezy, zeby dziecku ulzyć. Ja stosuję sterimar.

aniaaa Dodane ponad rok temu,

Re: Katar u niemowlaków

Mój synek miał taki katar od pierwwszego miesiąca i trwał 3 tygodnie (pozbył się go wczoraj). Stosowałam Euforbium i wychodziłam 2 razy dziennie na spacer. Po spacerze zawsze było lepiej. Ale katar przeszedł dopiero gdy wyjechałąm z Krakowa w góry i to powierze szybko go wyleczyło.
Trzymajcie sie wiem jaka to męczarnia.

Aniaaa i Sebcio (17.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Katar u niemowlaków

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Trzymajcie kciuki!!!
Jadę właśnie zaraz do szpitala, jeszcze tylko mały prysznicitd... Mam skurcze regularne co 8-10 minut przypuszczam więc że już do domu nie wrócę. Pozdrawiam i odezwę się po wszystkim!!!
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
L4 do porodu - finał
Bylam wczoraj u lekarza, przedstawilam zgodnie z Waszymi radami prawdziwa sytuacje jaka mam w pracy, no i coz... lekarka powiedziala, ze mnie rozumie, ze tak to jest, ze czesto pracodawcy
Czytaj dalej