Katowice – warsztaty dla mam z dziećmi – wstęp wolny!

W tym roku, 31 maja i 1 czerwca ponownie organizujemy cykl warsztatów kulturalno-edukacyjnych “Rozkwitające”.
Dla mam z dziećmi mamy następujące propozycje:

,,Sztuka Zabawy” – Warsztaty Kreatywne dla Dużych i Małych!
Chcesz obudzić w swoim dziecku małego twórcę? Rozwijać się razem z nim poprzez wspólną artystyczną zabawę? Wciąż odkrywać coś nowego? Wejść razem z dzieckiem w świat kreatywności i sztuki?
Jeśli tak, zabierz swoją pociechę i przyjdź w sobotę 31 maja na nasze warsztaty! Pod kierunkiem Marty Wojciechowskiej, doświadczonej pedagog i twórczej mamy, nauczysz się bawić z dzieckiem tak, aby zabawy były owocne dla jego kreatywnego rozwoju.
Warsztaty przeznaczone są głównie dla mam oraz dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Ilość miejsc na liście jest ze względów lokalowych ograniczona do 10 par rodzic – dziecko, zatem prosimy o jak najszybsze zgłoszenia na adres e-mail [email][email protected][/email]


Warsztaty Fotograficzne,,FotoMamaPro” – ISA Katowice – Agata Olejniuk
Mamo – Ty też możesz być profesjonalnym fotografem dla swojego dziecka! Uchwyć każdą niezapomnianą chwilę!
Plan dwudniowego warsztatu:
31. maja,
12.00 – 14.00 – część wprowadzająca
16.00 – 17.30 – plener fotograficzny z udziałem dzieci uczestników
1 czerwca
13.30 – 16.00 – omówienie zdjęć z pleneru i podsumowanie warsztatu
Kilka zdań od Prowadzącej:
Wiem doskonale, że profesjonalna sesja fotograficzna daje piękne efekty. Jednak jeśli taki profesjonalny fotograf z nami nie mieszka, trudno będzie mu uchwycić moment, kiedy nasze dziecko po raz pierwszy wstanie, postawi pierwsze kroki czy zrobi coś, co nas zachwyci? a nie zawsze powtórzy to jeszcze raz i w dodatku w obecności kogoś obcego. Jednak nie martw się? nie musisz meldować u siebie fotografa, aby stworzyć piękny album dla Ciebie i Twojego dziecka.
Jeśli kupiłaś aparat fotograficzny i nie wiesz, dlaczego Twoje fotografie nie wyglądają jak z okładek dziecięcych czasopism, a bardzo Ci zależy na dokumentacji życia Twoich dzieci od narodzin po studniówkę w jakości wartej oprawiania w ramy i wieszania na ścianach? ten warsztat jest dla Ciebie. Podczas tego bardzo skróconego kursu pokażę Ci, w jaki sposób pracować z aparatem, jakich zasad się trzymać i na co zwracać uwagę w fotografii dziecięcej, aby poprawić jakość i walor artystyczny Twoich prac.
Wymóg jest tylko jeden? należy zabrać ze sobą swój aparat, którym na co dzień fotografujemy nasze pociechy, aby każda z uczestniczek mogła wziąć udział w części praktycznej warsztatu? dzięki niej będziemy mogły razem omówić najczęściej przytrafiające się nam błędy i nauczyć się, jak ich unikać.
Formuła warsztatów przewiduje spotkanie wprowadzające i plener fotograficzny (na który zapraszamy Was razem z dziećmi) w sobotę 31 maja, oraz podsumowanie, które odbędzie się 1 czerwca. Zgłoszenia przyjmuję na adres [email][email protected][/email] – ilość miejsc jest ograniczona (maksymalnie 12 osób) – kto pierwszy, ten lepszy!

Zapraszamy!

1 odpowiedzi na pytanie: Katowice – warsztaty dla mam z dziećmi – wstęp wolny!

wk Dodane ponad rok temu,

Bardzo ciekawe warsztaty. Polecam!

Znasz odpowiedź na pytanie: Katowice – warsztaty dla mam z dziećmi – wstęp wolny!

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
problem z zasypianiem
witam!nasza corka w lipcu skończy 2latka ja obecnie jestem w 6msc ciąży wiec postanowiliśmy z mężem kupić córce łóżko a jej łóżeczko dostanie w spadku jej braciszek.do tej pory córka
Czytaj dalej
Polecam
Urlop nad morzem z dziećmi, polecajcie miejsca!
szukam domków/ kwater nad polskim morzem, najchętniej zachodnie wybrzeże, ewentualnie hel. dzieci 4 lata i roczek. polecicie sprawdzone miejsca?
Czytaj dalej