kiedy 1 dc?

Hej,
czy liczycie jako 1 dc dzień pierwszego plamienia, czy czekacie na „coś obfitszego”? Co mówią na ten temat wasi ginowie?
Mam pewne obawy co do efektow mojego leczenia w obecnym cyklu, ponieważ przyjełam za miesiaczkę pierwsze nieznaczne plamienia (przez 3 dni), a tak naprawde właściwą @ dostalam czwartego dnia, kiedy zwykle juz ustepuje. Gin mowi, ze mam sie nie przejmować. Ale ja sie bije totalnego rozregulowania, ponieważ i tak mam zwiekszona dawke hormonow. A jesli biore je od niewlasciwego dnia? Mam nadzieję, ze mimo faktu rzadkiego udzielania sie na formum podzielicie sie ze mna swoimi spostrzeżeniami.

monika

5 odpowiedzi na pytanie: kiedy 1 dc?

inka-24 Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy 1 dc?

Ja też miewam plamienia różnej długości (od 1 do nawet 4 dni) przed wystąpieniem krwawienia właściwego – czyli @.
Ja swój cykl liczę właśnie od tego dnia, gdy pokaże się prawdziwa @. Pytałam o to kiedyś swojego gina i on mi tak poradził.
Co do tego, że wzięłaś za wcześnie leki – to skoro Twój gin mówi, żebyś się nie martwiła, to się nie martw! Chyba on wie co mówi – przecież jest lekarzem!

Pozdrawiam i życzę krótkiego leczenia zakończonego efektem fasolkowym!!!

„Kawa Inka”;0)

dosiam Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy 1 dc?

Monisiu, na pewno nie powinno się liczyć plamienia. Ja też w tym cyklu miałam od piątku 3 dni plamienie, a prawdziwą @ dostałam w niedzielę wieczorem, ale i tak liczę od poniedziałku. I słyszałam, że tak się powinno liczyć.
Ale nie martw się. Chyba że brałaś leki na owu, ale … na pewno nic się nie stało. Pozdrawiam.

[Zobacz stronę]

mfra Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy 1 dc?

Potwierdzacie moje obawy, ze „się przeliczyłam”, ale było to na tyle przekonujące, ze wzielam to juz za mieisaczke. Bore clo i menogon i chyba jednak zadzwonie jeszcze do mojego gina upewnic sie, ze mam kontynuowac leczenie (chyba byłoby bez sensu teraz przerywac) Sama nie wiem.

monika

dosiam Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy 1 dc?

Nie, nie przerywaj. Mój ginek twierdzi, że nie powinno się podawać tych leków wcześniej niż w 3dc, ale się nie martw. Będzie dobrze. Zresztą zadzwoń do ginka. Może będzie ci kazał zrobić 1-dniową przerwę…?

[Zobacz stronę]

mfra Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy 1 dc?

Rozmawiałam ze swoim lekarzem, nie kazał przerywac. Jestem spokojniejsza, co niestety nie zmienia faktu, że się „przeliczyłam”. Ważne żebym nie zrobiła sobie krzywdy, a że starcę kolejny cykl? – NIe ważne. Zdałam się na lekarza i zobaczymy co dalej.
dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

monika

Znasz odpowiedź na pytanie: kiedy 1 dc??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
do erici
Jeżeli chcesz dzidzię na kompa, to musisz podac jakiegoś maila żebym mogła Ci przysłać, bo tutaj nie da rady dołączać plików. Poza tym usmiechnij się, trzeba powstawać po niepowodzeniach, stawiać im
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
maść majerankowa
pod nosek , dla 7-miomiesięczniaka , można już stosować ? Monia i Olgutek [img]http://foto.onet.pl/upload/19/84/_169835_n.jpg[/img] 7 m-cy !
Czytaj dalej