kiedy???

dziewczyny mam pytanko. 18 dni temu poroniłam w 7 tygodniu i mam do was pytanie poieważ zaczełam wczoraj krwawić i nie wiem czy to @. Mam do was pytanie kiedy dostałyście pierwszą @ po poronieniu???

8 odpowiedzi na pytanie: kiedy???

gosiaf Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy???

Nie wiem ja mialam zabieg ponad 3 tyg temu. Kilka dni temu mialam dopiero ovu (mierze temp.). Jesli sa to skrzepy to natychmiast zglos sie do lekarza. W zasadzie mowia, ze @ moze sie pojawic kolo 4-6 tyg. po, ale na to jak na reszte nie ma reguly. najlepiej skonsultuj sie z lekarzem.

Gosia

ika Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy???

Mnie pierwszy okres pojawił siępo dwóch tygodniach, i następny też. Potem dopiero wszystko się wyregulowało. Więc nic się nie martw. Jesli jednak coś Cię niepokoi zgłoś się do lekarza. Zawsze warto uspokoić nerwy. Życze spokoju i serdecznie pozdrawiam

ika z małym słoneczkiem marcowym

edith Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy???

Czesc,
Po 33 dniach.

pozd,
E

z-kasia1 Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy???

Witaj,
Przykro mi, że i Ciebie to spotkało….
…pytasz o pierwszą miesiączkę…..hm…..dostałam ją po ok. 4 tygodniach (zabieg miałam 16 stycznia, a 21 lutego dostałam okres).
Chyba nie ma na to reguły, bo jak sama widzisz, każda z nas miesiączkowała w równych odstępach czasu. Pewnie wszystko jest ok, ale jeśli masz jakieś wątpliwości, to najlepiej skonsultuj je ze swoim lekarzem.
Pozdrawiam ciepło, trzymaj się….

Kasia

kiki25 Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy???

Ja dostałam po 5 tyg po poronieniu, jeśli to krwawienie trwało kilka dni i ustąpiło to raczej była małpa a jeśli wystąpiło jednorazowo to powinnaś iść do gina tak na wszelki wypadek pozdrawiam

Kasiek

kate27 Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy???

Mozliwe, ze to @. Ja czekalam na nią 24 dni. Wlasnie po tej 1 @ jestem ponownie w ciąży. Jutro ide do lekarza.
Trzymaj sie!

Kate, IV 2004!
[Zobacz stronę]

zuzkan Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy???

Ja mialam po 5 tyg. czyli statystycznie az do bolu… bo te 4-6 tyg. to czysta statystyka. Niemniej jednak jesli Cie to niepokoji skonsulktuj z lekarzem, nigdy nie zaszkodzi.

Zuza

milosc Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy???

JA DOSTALAM PO MIESIACU.jEDANAK PO ZABIEGU MIALAM KRWAWIENIA TYDZIEN. NAJLEPIEJ IDZ KOCHANA DO LEKARZA KONIECZNIE DLA WLASNEGO SPOKOJU

Znasz odpowiedź na pytanie: kiedy???

Dodaj komentarz

Nasze związki
Pan Mirek
Mirek, mój mąż był kolegą mojego brata, z racji wieku jak go poznałam mówiłam do niego per pan Mirek, dzieli nas 9 lat różnicy gdzie ja w chwili poznania miałam
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
kaftanik na zimę jaki rozmiar?
Tak się zastanawiam moje dziecko urodzi się w grudniu 22 jaki rozmiar kupić?Tak,żeby starczyło do wiosny.poradzcie. siwa i dzidzia (22.12.2003)
Czytaj dalej