kiedy beta HCG???

Czy jest możliwe, żeby beta HCG nie potwierdził ciąży w 14 dniu po owulacji? Czy kytórejś z Was cos takiego sie przytrafiło? Chcę zrobić to badanie, ale nie wiem czy nie jest za wcześnie. Kiedy jest ono pewne na 100%? Proszę o odpowiedź.

2 odpowiedzi na pytanie: kiedy beta HCG???

bociek Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy beta HCG???

Czesc 🙂

Mysle ze możesz śmiało iść do labolatorium. Ja robiłam badanie trochę później – ok. 20 dni po owulacji ale za to wynik miałam juz powyżej 2000!
Z tego to się orientuję to już na kilka dni po zapłodnieniu beta HCG jest podniesione.

Pozdrawiam i życzę powodzenia 🙂

Kasia i grudniowy ktosik

mati2 Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy beta HCG???

Cześć
b-hcg 14 dni po zapłodnieniu powinno już się podnieść. Tylko tak szczerze to tak dokładnie to my nigdy nie wiemy kiedy doszło do zapłodnienia co do dnia. Nawet ktedy kiedy masz robiny monitoring. W moim przpadku było tak ok 9/10 dnia od zapłodnienia b-hcg było 0 a ok 13 dnia po owu dwie kreseczki na teście a 14 dnia po owu b-hcg 470. Ja miałam właśnie monitoring owu także mniej więcej mogłam określić kiedy ona była. Aby mieć 100% pewności należy zrobić test z krwi 16 dni po owu. I radziłabym Ci poczekać jeszcze te 2 dni. Po co sięniepotrzebnie denerwować. Wiem, że łatwo powiedzieć jak już się zaszło. Ja w każdym m-cu starań z zajęło nam to 6 m-cy robiłam po pare testów i oczwiście b-hcg nawet po 2 razy. I naprawdę to jest nie mądre każdy otrzymany wynik 0 dołował mnie coraz bardziej. Na Starających się jest taki post ” Najwcześniejsze i Najpóźniejsze dwie kreseczki” jesłi chcesz poczytaj sobie.
Życzę wszytskiego dobrego

Znasz odpowiedź na pytanie: kiedy beta HCG???

Dodaj komentarz

Książka kucharska
Ciasto z rabarbarem
Poszukuje przepisu na dobre ciasto z rabarbarem. Z góry dziękuje. andzia
Czytaj dalej
Dla starających się
Baby...
Dziewczyny, pragnę dziecka... Bardzo. Jak Was czytam to chciałabym każdej dać gotową receptę. I samej sobie! Buziaczki! Kasia;) gg2634550 kim
Czytaj dalej