Kiedy do nauki?

Cześć dziewczyny !!
Słyszałam dużo o nauce języka angielskiego metodą Helen Doron. Ponoć można zapisac już jednoroczne dzieciaczki. Moja Hanka ma teraz 9 miesięcy,myślę że jednak rok to trochę za mało(a może nie) i chciałabym ją zapisać jak będzie miała półtora roku. Uczą tą metoda tuż koło mojego domu więc super.
Z tego cowiem to kurs trwa 9 lat,lekcje półgodzinne co tydzień. Czy któraś z dziewczyn zetknęła się z tą metodą bliżej bo ja mam wiadomości tylko z reklam tej szkoły.
Napiszcie mi czy warto i kiedy najlepiej zapisać dziecko?

Nela z Hanią (29.12.2002)

6 odpowiedzi na pytanie: Kiedy do nauki?

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy do nauki?

Nie slyszalam o tym, ale chyba warto porozmawiac z kims, kto przyprowadza dziecko wlasnie do tej szkoly, poznasz wtedy nie tylko opini o samej metodzie, ale i i o konkretnej szkole.

kasiaiola Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy do nauki?

Hmmm mój mąż uczy angielskiego w przedszkolach… Jak tylko wyjdzie z łazienki (goli się hi hi hi) to powiem mu żeby napisał jak wygląda nauka w przypadku takich maluchów.

Kasia mama Oli (17.09.2002) i fasolki (23-25.01.2004)

kasiaiola Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy do nauki? – odpowiadam

No więc mąż twierdzi, że najlepiej od trzeciego roku życia. Wtedy dziecko już wiele rzeczy rozumie i jest z nim łatwiejszy kontakt. Z tego co mówi dzieciaczki w przedszkolach przyswajają całkiem spory materiał i słownictwo.
A metoda Helen Doron polega na nauce przez gry i zabawy. Czy jest skuteczna w przypadku rocznych maluchów? Trudno powiedzieć – raczej chodzi o to żeby dziecko “osłuchało się” z językiem zanim zacznie poznawać słówka.
To chyba tyle.
Pozdrawiam

Kasia mama Oli (17.09.2002) i fasolki (23-25.01.2004)

Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy do nauki?

24 września Natusia idzie na pierwsze zajęcia do Helen Doron. Damy znać co i jak 🙂

Kaśka z Natusią (18 miesięcy 🙂

nela Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy do nauki?

WIELKIE DZIĘKI !!
Mam co prawde jeszcze trochę czasu tzn nie ja tylko Hanka (mama za stara na nauke) ale wole byc zorientowana!

Nela z Hanią (29.12.2002)

miodek Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy do nauki?

Byłam z córcią na lekcji próbnej, podobało mi się ale przeraża mnie cena: za kwartał z góry 300zł i prawie 150zł na teczkę. No i jeszcze nie wiem czy dać mojego Skarba na język tą metodą.A Ty co robisz??? już myślałam by połazić po księgarniach i popytać o kasety z j. Ang(też by się osłuchała z językiem)

Znasz odpowiedź na pytanie: Kiedy do nauki?

Dodaj komentarz

Bliźniaki, trojaczki i …
Nowe 2 fasolki
Ale się porobiło dziewczyny. W niedzielę dostałam lekkiego plamienia i w poniedziałek rano biegiem do lekarza. Dostałam nospę i duphaston, ale około 12 jak ze mnie nie chlusnęło, znowu biegiem
Czytaj dalej
Dla starających się
Ale się porobiło dziewczyny
W niedzielę dostałam lekkiego plamienia i w poniedziałek rano biegiem do lekarza. Dostałam nospę i duphaston, ale około 12 jak ze mnie nie chlusnęło, znowu biegiem do lekarza i skierowanie
Czytaj dalej