Kiedy do szpitala na cc??

Mam skierowanie na cesarskie cięcie. Termin porodu lekarz wyznaczył na 8 września i właśnie…w szpitalu kazali zgłosić mi się na izbę przyjęć już 6ego, żeby przeprowadzic konieczne badania- tymczasem ostatnie usg wykazało,że pierwszy termin był „przyspieszony” o jakieś dwa tygodnie. Jak pójdę do szpitala tego 6ego, to jak nic pokroją mnie za dwa dni. Powinnam iść, czy jeszcze trochę poczekać? Sama nie wiem…I trochę się boję.

4 odpowiedzi na pytanie: Kiedy do szpitala na cc??

asia80 Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy do szpitala na cc??

Ja mialam termin porodu na 04.02, a Oli urodzil sie 14.01 poprzez cc. Tez stawilam sie do szpitala w umowionym terminie i za godzine mialam cesarke. U mnie spowodowane to bylo owienieta pepowina./ Jesli chcesz miec cc bez normalnej akcji porodowej (skurczy) dobrzez zebys sie zglosila raczej przed terminem, ale ze wzgledu na dobro dziecka lepiej by bylo ono jak najdluzej w brzuszku.

Oli

k8-77 Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy do szpitala na cc??

ja mialam termin porodu na 7 maja, a cc wyznaczone na 30 kwietnia. bardzo sie cieszylam, ze jest to wczesniej, bo nie chcialam jechac ze skurczami na krojenie;)))
pozdrawiam

k8 i Adaśko (30.04.04)

cat Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy do szpitala na cc??

Nie sugerowalabym się tym, jaki termin porodu wychodzi z późnego USG. Zazwyczaj ma on już niewiele wspólnego z rzeczywistośćią. Bardziej miarodajne jest pierwsze USG. A planowe cc i tak, z tego co wiem, zazwyczaj wykonuje się tydzień-dwa przed wyznaczonym terminem porodu.
Nie masz się więc czym martwic. Zresztą, bedąc w szpitalu, podziel się swoimi wątpliwościami z lekarzem…

Kasia, Łukasz i ?[~03.03.05]

ewa250 Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy do szpitala na cc??

Ja sie zglosilam wczesniej zpowodu problemow z nerkami (infekcja) i zastojem spowodowanym uciskiem dziecka. Termin porodu mialam na 14 lipca, zglosilam sie 7 lipca, na 10 wyznaczyli zabieg ale…… nie dotrwalam … 9 lipca odeszly mi wody i tak w srodku nocy zrobili mi cc.
A co do skurczy, to lepiej jak sa poniewaz macica szybciej wtedy dochodzi do wlasciwej formy, tak mi powiedzieli lekarze ktorzy sie mna wtedy opiekowali

Ewa i roczny Jaś

Znasz odpowiedź na pytanie: Kiedy do szpitala na cc???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
problem z jąderkami?
Hej mam pytanie do mam chłopczyków, moj 17 dniowy maluszek ma jedno jąderko bardzo twarde a drugie miękkie, czy to jest normalne? Dzięki Agnieszka mama Paulisi i Mikołajka
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Co to znaczy mieć ograniczone................
..................prawa rodzicielskie. Własnie czy moze mi ktoś odpowiedzieć na to ptyanie??? Jeśli ludzie mjieszkają razem ale zyją jak pies z kotem a moze nawet jeszcze gorzej. Znajomy mojego męża miał dziś sprawe z
Czytaj dalej