Kiedy dziecko jest gotowe do wyjazdu bez rodziców?

Co myślicie na ten temat? Chodzi mi o wyjazd dziecka tylko z dziadkami, bez rodziców, bez mamy? Kiedy jest dziecko na to gotowe i nie bedzie aż tak bardzo tęskniło za mamą, a kiedy mama jest na to gotowa, no ja na pewno jeszcze nie. Ale czy bede kiedykolwiek?….
pozdrawiamy

Młoda i Mateuszek

2 odpowiedzi na pytanie: Kiedy dziecko jest gotowe do wyjazdu bez rodziców?

hasza Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy dziecko jest gotowe do wyjazdu bez rodziców?

Moja córka wyjechała z dziadkami w góry gdy miała 3,5 roku.Wyjazd był tylko na weekend.Ale wszystko zależy od dziecka i od mamy.Ja chyba bardziej przeżyłam jej wyjazd niż ona sama.

Hasza Tysia 11lat Łukaś (29.03.03

Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy dziecko jest gotowe do wyjazdu bez rodziców?

moi tescie chca zabrac Hubiego w tym roku na tydzien nad morze,ale ja iwem ze Hubi nie pojedzie, bo balabym sie ze cos moze sie stac, poza tym moim zdaniem 2 letnie dziecko jest za male na tygodniowy pobyt z dziadkami w obdym miejscu!

Hubi 2 latka

Znasz odpowiedź na pytanie: Kiedy dziecko jest gotowe do wyjazdu bez rodziców?

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
Język dwulatka - opinie
Hej, Dziewczyny - chciałabym Was zapytać o książkę "Język dwulatka". Czy warto ją kupić? Czy któraś z Was już czytała i może podzielić się swoją opinią. Wiem, że można ją kupić
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
ZESPÓŁ FASOLKI I INNE
Witajcie, pilnie poszukuje stron z utworami w formacie mp3 dla naszych milusińskich. Piosenki typu Witaminki, Ogórek, Pan TIK TAK, Puszek okrusze itp....czy ktoś zna takie strony z podobną muzyczką? Proszę....
Czytaj dalej