kiedy ktoś odchodzi

Piszę trochę smutno. wczoraj w nocy zmarł mój przyszywany dziadek i bardzo mi smutno, bo choć wszyscy byliśmy od jakiegoś czasu na to przygotowani(miał raka trzustki) i bardzo cierpiał to nie umiem się z tym pogodzić.
W maju zmarła moja babcia, też miał raka ale zmarła niespodziewanie i nawet nie nacieszyła się moją córeczką. Choć zdaje sobie sprawę, że mam wielki skarb dla, którego jestem, to boli mnie, że życie jest takie kruche i takie smutne. Nie jestem do końca wierząca, nie wierzę, że ma to wszystko sens, a może mam chwile zwątpienia. Ciężko mi się pisze, wiem, że śmierć jest wpisana w nasze życie, ale kiedy ktoś odchodzi tak trudno to zrozumieć tak trudno wypełnić tą pustkę.

6 odpowiedzi na pytanie: kiedy ktoś odchodzi

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy ktoś odchodzi

W tym mies zmarł tata mojego mężą….wspaniały człowiek. Więc wiem, co czujesz….

porky Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy ktoś odchodzi

🙁
dokładnie miesiąc temu umarła moja Babcia….

Bliscy nie odchodzą na zawsze, Oni czekają na nas

[i]”A gdy odejdę i przygotuję Wam miejsce,
przyjdę powtórnie i zabiorę Was do siebie,

abyście i Wy byli tam, gdzie ja jestem”
J 14, 3 [/i]

Juleczka (12.12.04)

kotus Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy ktoś odchodzi

Karolka zachęcam Cię do wiary nie dołuj się kochana:-)
Od dziecka zastanawiałam się nad śmiercią i bałam się jej. Nie bałam się samego odejscia tylko tego co jest po drugiej stronie-zapłaty za grzech-piekła.Ale poznałam to co Jezus i apostołowie mówili na temat śmierci. Paweł apostoł powiedział, ze śmierć dla tego kto kocha Pana Jezusa jest zyskiem i jest daleko lepiej być tam w Niebie.Wierzę bo wielokrotnie doswiadczyłam namacalnie Boga w moim zyciu.
Na pewno smutno jest rozstawać się z bliskimi kiedy odchodzą na drugi świat,ale jesli oni kochali Pana Jezusa i Ty go kochasz to znaczy,że idziecie do tego samego miejsca czyli do Nieba gdzie są ulice ze złota o których mówi Apokalipsa,gdzie jest po prostu CUDOWNIE 🙂 i się ze sobą spotkacie,a zycie jest tak krótkie, ze to zleci nie wiadomo kiedy. Tu sie kończy,a tam zaczyna się wiecznośc.Ap Paweł powiedział, ze “co ucho nie słyszało,co oko nie wiedziało to przygotował Bóg dla tych którzy go miłują”

bastet Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy ktoś odchodzi

przykro mi… 🙁

anek Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy ktoś odchodzi

Współczuję

10 września zmarł mój tato. Do dzisiaj w to nie wierzę :((

Ania i Oleńka ( 26.04.2003 )

Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy ktoś odchodzi

🙁 przykro mi… nie staraj się zapełnić pustki po bliskich, bo to niemożliwe… tak naprawdę przecież nigdy nie odeszli bo masz ich w sercu… mi ta myśl pomaga co dzień i trzymam się jej z całych sił…

Znasz odpowiedź na pytanie: kiedy ktoś odchodzi

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
kredyt hipoteczny
Wiem, że ten temat był już poruszany ale jakoś nie mogę znaleźć a chodzi mi też o aktualne informacje. Chcemy z mężem wziąć kredyt hipoteczny na dom. Wstyd, ale kompletnie
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
tętno u dziecka
Jakie tętno mają dzieci? [img]/upload/11/2/_618890_n.jpg[/img]
Czytaj dalej