Kiedy monitoring?

Witajcie Ciężaróweczki!
Wiem, że jest tutaj kilka mamusiek, które wspomagały się monitoringiem cyklu. Powiedzcie proszę, w którym dniu cyklu należy go zacząc?
Aby dodać mi dodatkowo sił…ile cykli z monitoringiem, trwały wasze starania.
Pozdrawiam Asia (Kaja-maj 2002)

3 odpowiedzi na pytanie: Kiedy monitoring?

ala25 Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy monitoring?

To zależy od długosci cykli. Ja mam długie, wiec zaczynałam chyba 10 albo nawet pozniej. Wtedy juz widac czy jest pęcherzyk i chodzisz co 2 -3 dni i lekarz sprawdza, czy wzrasta. Rosnie on w zaleznosci od rzutów hormonow, czyli niekiedy przez 2 dni 1 mm a nieraz 4 mm. Mój jak osiągnął 21 mm to monitoring się skonczył, bo lekarka stwierdzila, ze powinien on pęknąc w ciągu kilku godzin i uwolnic komorkę(widać ją było już wczesniej na usg). Z moich obliczen wynika, ze do pekniecia doszło dopiero za jakies 2 dni. Ale to Wystarczylo.
Był to w sumie 2 gi moj monitoring, ale pierwszej szansy nie wykorzystałam, bo zrobilam wczesniej badania i okazało się, ze mam jeszcze aktywną cytomegalię.

Ala i Filipek +?
(29.07.2003)

mamakai Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy monitoring?

moje cykle byly bardzo nieregularne, jednak od trzech cykli biore tabletki regulujace, po ktorych @ przychodzi 28 dnia cyklu. Jak myślisz, kiedy w przypadku takich cykli powinnam po raz pierwszy wybrac sie na monitoring?
pozdrawiam_Asia

ala25 Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy monitoring?

Chyba raczej powinnas ustalic to z lekarzem.

Ala i Filipek +?
(29.07.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Kiedy monitoring?

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Co w CV kiedy sie siedzilao z dzieckiem w domu ?
Witajcie! Zabieram sie do pisania CV. Co mam napisać, jak 2 lata siedziałam z dziećmi w domu- czy trzeba jakoś ten czas w CV umieścić, czy zostawić lukę w życiorysie Jak Wy
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
bielizna Skiny
w którym sklepie w W-wie ją znajdę? a może znacie jakiś sklep internetowy gdzie jest spory wybór? z góry dziękuję za namiary [i]Ewa i Krzyś (3 latka) [/i]
Czytaj dalej