Kiedy na spacer?

Dziewczyny, powiedzcie, kiedy możemy się wybrać na pierwszy spacer(mała skończyła w czwartek 2 tygodnie)? Ile dni wcześniej muszę zacząć małą werandować i po ile minut? Dwa razy już Hanię wystawiłam, ale potem przyszła lekarka i powiedziała, że najpierw trzeba na 3 minuty. A inni mówią, że jak ładna pogoda, to można nawet zaraz wybrać się na spacer. Już sama nie wiem, komu wierzyć na razie zaprzestałam werandowania i się zastanawiam. A Wy co o tym myślicie?

Gosia z Hanią (20.05.2004)

8 odpowiedzi na pytanie: Kiedy na spacer?

carla27 Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy na spacer?

Ja Dominikę werandowałam w sumie dwa razy raz 5 min i drugi raz 15 minut a na trzeci raz nie chciało mi się już werandować i poszłam z nią na spacer. Mała miała wtedy skończone dwa tygodnie a nie było jeszcze tak ciepło bo był to koniec marca.

Marta i Domi

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy na spacer?

myślę że przy sprzyjającej pogodzie możesz od razu pójść na krótki spacer (najlepiej aby było bezwietrznie).kolejna spacerki możesz przedłużać wg uznania.

Monika i Marcinek (15.01.04)

betkat Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy na spacer?

Jesli jest cieplo to mozesz zaraz po wyjsciu ze szpitala wyjsc z dzieckiem na spacer. Nie powinnas tylko na poczatku zbyt wiele przedsiewziac. Po prostu pospacerowac z wozkiem.

Betka z Luca 22.12.03

nariss Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy na spacer?

Juz juz juz… Kacpero co prawda czekal dwa tygodnie, ale to byl grudzien…. A werandowanie chyba macie zaliczone tak mimochodem, bo nie sadze abyscie sie dusili w domku przy zamknietych oknach w taki upal ;-)))))

Alicja i Kacperek 10.12.2003

aga1971 Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy na spacer?

Mozesz iść od razu na spacerek, tylko nie na bardzo długi, bo moze jej nadmiar słońca zaszkodzić. Małe dzieciaczki maja bardzo wrażliwa skórke, więc ja odpowiednio od słoneczka zabezpiecz. Spacerki stopniowo wydłużaj.
Agnieszka z Tosieńką

koyaga Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy na spacer?

U nas była “szybka piłka”. Ponieważ było cieplutko Guga pierwszy raz wyszła pooddychac świeżym powietrzem kiedy miała 2 tygodnie i 1 dzień. Była wtedy 15 minut. Następnego dnia była już na spacerku przez pół godzinki, a następnego ok. 40 minut. Było bardzo ciepło.

Aga i Martynka – 23.08.’03

usianka Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy na spacer?

Tez tak uważam. Co prawda również odczekałam 2 tygodnie z pierwszymi spacerami bo był listopad i akurat lało i wiało. Ale teraz bym nie czekała raczej tak długo.
miłych spacerków życzymy

zielona7 Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy na spacer?

My bylismy z Dawidkiem na pierwszym spacerku dokladnie 14 dnia po jego urodzinach, czyli 14 wrzesnia. Trwal on pól godzinki. Potem stopniowo wydluzalam czas spacerkow. Nie wychodzilam tylko jak padalo albo jak wial silny wiatr.

Znasz odpowiedź na pytanie: Kiedy na spacer?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Starająca się o dzidziusia - znów proszę o radę
Mam nadzieję, że nie przeszkadza Wam to, że od czasu do czasu zanurkuję w Waszym forum i zadam jakieś pytanie. Wychodzę z założenia, że jesteście w wielu sprawach dla mnie
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
witam po ogrooomnej przerwie
pozdrwaiam was waszystkie, pisze jakby zza swiatow, ciagly brak internetu i tv. nie przeszkadza to jednak szymonowi rosnac. mam czas zeby tylko to skrobnac i przejrzec kto tu jeszcze pisze.
Czytaj dalej