kiedy następne dzieko przy grupie krwi Rh -?

ile musze mieć przerwy pomiędzy urodzeniem jednego dziecka a zajściem w ciażę z następnym jeśli mam grupę krwi Rh- a mąż Rh+; (po porodzie dostałam imuglobinę)dawniej czekano 5 lat a jak to wygląda teraz; czy ktoś coś wie na ten temat?

2 odpowiedzi na pytanie: kiedy następne dzieko przy grupie krwi Rh -?

agus-25 Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy następne dzieko przy grupie krwi Rh -?

To raczej nie ma znaczenia czy za 5 lat czy teraz, ale możesz się zapytać ginekologa. Nigdzie w każdym razie o takim odstępie czasu nie słyszałam. MOze kiedyś nie podawano immunoglobuliny??? W drugiej ciąży trzeba jednak częściej robić badania na przeciwciała Rh.

Agus i Kamilek (24.03.2003)

kleeo Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy następne dzieko przy grupie krwi Rh -?

Chyba jest roznica, bo jak ja rodzilam po 10 latach Natalke to lekarze mowili ze juz nic mi nie grozi, bo organizm juz sie uodpornil. MImo to dostalam zastrzyk, ale raczej nie byl juz potrzebny.


kleeo i Natalia (ur.26.07.02)

Znasz odpowiedź na pytanie: kiedy następne dzieko przy grupie krwi Rh -?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
brak skurczy
Drogie Koleżanki ! Jestem w 36- 37 tygodniu i nadal nie odczuwam żadnych skurczy (myślę tu o skurczach B.-H.). Bardzo mnie to martwi. Jednocześnie od paru dni odczuwam delikatne ruchy (czy
Czytaj dalej
Dla starających się
za mało plemniczków-inseminacja
Odebraliśmy wynik nasienia i wyszło, że za mało plemniczków. Reszta w normie. Wspomniano mi o inseminacji, a tu piszecie, ze to nie zawsze się udaje. Jak to jest i dlaczego
Czytaj dalej