kiedy podawać mleko krowie?

drogie mamy. Natalka ma 10 mcy i je już wiele dorosłych potraw. nie ma alergii. mleka modyfikowanego nie chce absolutnie. zastanawiam się wiec czy mogę już ugotować jej kaszkę manną na mleku krowim uht?

2 odpowiedzi na pytanie: kiedy podawać mleko krowie?

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy podawać mleko krowie?

Nasze matki tak robiły i jakoś żyjemy…….ja się jednak wstrzymam do póltora roku, może nawet dwóch………….. Tobie tez bym to radziła…..przynajmniej do roczku……..
A jak Natalka znosi serki i inny nabiał?

Julka kulka i Karolek, który właśnie zaczął 11 miesiąc!!!!!!!!!!

sihaja Dodane ponad rok temu,

Re: kiedy podawać mleko krowie?

Ostatnio dostałam jakieś ulotki, zdaje się Gerbera, właśnie temu tematowi poświęcone. Mleko krowie można podawać dzieciom dopiero od 2 roku życia i to nie tylko ze względu na alergie, ale jego niedostosowanie do potrzeb malutkiego dziecka. Ma za mało potrzebnych witamin, zdaje się za dużo tłuszczu i jest badane pod wzgl. zawartości szkodliwych substancji pod kątem dorosłych, a nie dzieci. Więc chyba nie brak alergii powinien być tu dowodem że takie mleko można podawać.
Pozdrawiam
Monika, mama 10,5 mies. Martusi, która wreszcie zaczęła jeść chlebek

Znasz odpowiedź na pytanie: kiedy podawać mleko krowie?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Co na bolące nogi
Pomóżcie!!! Od dwóch dni bezustannie bolą mnie nogi- od kolan w dół- nawet w nocy!! To już zaczyna mnie drażnić- bo ani się wypać- przez całą noc się męczę i przewalam z
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Ale heca !!!!!!!!!!!!!!
Dzisiaj przez nieuwagę wymsknęła mi się rączka Karolka jak chodził .....i..............PRZEBIEGŁ CAŁY TRAWNIK SAM !!!!!!!!!!!!! Ale jestem z Niego dumna !!!!!!!!!!!!!!!!!! Co prawda już od tygodnia wyrywał się, żeby chodzić
Czytaj dalej